Перелік новин
24.03.2017 - 21:47

Принц Джордж вчитиметься у школі Thomas's Battersea

Принц Джордж вчитиметься у школі Thomas's Battersea

У Палаці Кнсинтона (Kensington Palace) повідомили, що Герцог та Герцогиня Кембриджу вирішили, що їх найстарший син, Принц George, від вересня цього року ходитиме до приватної початкової школи під назвою Thomas's School, яка розташована у околиці Батерсі, що у південному Лондоні.Школа Thomas's Battersea, яка є приватною початковою школою, розташована за кілька миль від Палацу Кéнсинтона, який є офіційною резиденцією Герцога Кембриджу, Вільяма та Герцогині Кембриджу, Кейт та їх дітей.

Герцог та Герцогиня сказали, що дуже задоволені тим, що вже знайдено школу для їх сина, Принца Джордж, який є тертім у черзі до британської корони.

У липні цього року Принцові Джордж виповнюється вже 4 роки.

Директор обраної школи, пан Ben Thomas, каже що надзвичайно вражений, схвильований та збуджений тим, що у їх школі буде такий учень.

Навчання Принца Джорджа у цій школі коштуватиме британським платникам податків понад 6'800 фунтів за кожний термін, що за навчальний рік складає понад 20 тисяч фунтів і це тільки оплата за навчання.

Скільки коштуватиме ще його доставка з дому до школи та назад, ще наразі не підрахували.

На даний час Принц Джордж відвідує дитячий садок, який має назву Westacre Montessori School, що у графстві Норфолк, що на північному сході Англії. Тобто у тому самому графстві, де хрестили його молодшу сестру, Принцесу Шáрлот.

Молодша сестра Принца Джордж, Принцеса Шарлот, якій у травні цього року виповнюється два рочки, почне відвідувати цей самий дитячий садок влітку цього року.

Багато британських журналістів кажуть, що це оголошення означає, що перспектива навчання членів королівської родини у державних школах все ще залишається дуже далекою перспективою.

Принц Джордж вчитиметься у школі Thomas's Battersea Батько Принца Джордж, Принц Уильям у дитинстві відвідував школу Jane Mynors' nursery school, яка розташована у околиці Лондона під назвою Notting Hill. На фото маленький Принц Вільям з Принцесою Діаною та Принцом Чарлзом.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39385125


Також у цій темі читайте:

Принц Гарі одружується з Меґан Маркл

Оголошено подробиці хрещення Принцеси Шáрлот

Букінгемський Палац оприлюднив офіційні фото Принцеси Шарлот

Хрестини Принцеси Шарлот

День Співдружності: Королева закликає тісніше тулитись під британським крилом

Елізабет ІІ святкує 90-річчя

Принцесі Діані збудують меморіал

Уряд перегляне Суверенний Ґрант

Принцесу Шарлот похрещено
Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju