Всі новини     Неділя, 02 квітня 2017 - 19:09

У Кройдоні жорстоко побили молодого хлопця

У Кройдоні жорстоко побили молодого хлопця

Банда молодиків на одній з автобусних зупинок, що у лондонському районі Кройдон, напала та жорстоко побила 17-річного азюлянта іраксько-курдського походження, після чого його було відвезено до лікарні з серйозними травмами голови.Випадок трапився вчора ввечері, приблизно о 23:40 на проспекті під назвою Shrublands Avenue.

У Мет Поліції заявили, що розглядають цей випадок, як злочин на ґрунті ненависті.

Юнак разом з двома своїми друзями чекав на автобусній зупинці, коли до нього підійшли 8 молодиків. Вони його запитали про його походження. Після того, як дізнались, що він біженець, почали грубо чіплятись. Коли він почав втікати, вони його наздогнали, збили на землю і почали жорстоко копати. За словами свідків, молодики всі разом копали зі всіх сил і якби вони не почули звуку поліцейської сирени, юнак мабуть вже був би мертвим.

За словами речника Мет Поліції, у юнака дуже серйозні травми голови та обличчя. Він втратив свідомість і наразі перебуває у лікарні. Його стан важкий, але стабільний.

Його друзі отримали легкі поранення, але їм вдалось втекти.

Наразі у поліції заявили, що ще не було здійснено жодних арештів.

Поліція звертається до всіх, хто був у той час на Shrublands Avenue зголоситись для надання свідчень та допомоги у розслідуванні, зателефонувавши на номер 101.

Додано 2 квітня 2017, о 19:00:

У поліції повідомили, що нападників було щонайменше десять. Проте, окремі зі свідків кажуть, що молодиків було більше, десь біля 30. Приблизно 10 били юнака, а решту 20 стояли навкруги і спостерігали та "насолоджувались" побиттям.

На цей час, у даній справі вже було заарештовано шість молодиків. Їх було заарештовано за підозрою у спробі вбивства на ґрунті ненависті.

За словами свідків, приблизно о 23:15 група молодиків вийшла з пабу, що розташований неподалік і має назву The Goat pub.

Позавчорашній напад дуже різко розкритикував мер Лондона, пан Садик Хан.

Він сказав, що у Лондоні немає місця ненависним злочинцям і сподівається, що поліція доведе цю справу до кінця і всіх винних буде жорстоко покарано.

Поліція також повідомляє, що стан юнака наразі важкий, але стабільний. У результаті побиття, у його черепі виявили кілька тріщин і також згусток крові у головному мозку.

Поліція повторно звертається до всіх, хто був у той час на Shrublands Avenue зголоситись для надання свідчень та допомоги у розслідуванні, зателефонувавши на номер 101.


У Кройдоні жорстоко побили молодого хлопця Випадок трапився біля цієї зупинки.


У Кройдоні жорстоко побили молодого хлопця Поліція намагається вияснити, чи нападники були у цьому пабі


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-39466502

Схожі статті:


Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju