Всі новини     Субота, 08 квітня 2017 - 20:44

Двоє загинуло під час пожежі будинку пристарілих у Гертфордшиа

Двоє загинуло під час пожежі будинку пристарілих у Гертфордшиа

Двоє людей загинуло і ще 33 було врятовано під час жахливої пожежі будинку для пристарілих, який розташований у місті Cheshunt, у графстві Гертфордшиа, що відразу на північ від Лондона, за об'їзною М25.Пожежа була настільки сильною, що спричинила структурне пошкодження будинку, який практично почав розвалюватись.

Пожежа будинку догляду за пристарілими, який мав назву Newgrange Care Home, почалась сьогодні, приблизно о шостій годині ранку.

Трьох людей було забрано до лікарні з опіками середньої важкості.

Загалом у будинку на той час було 35 осіб, 2 з яких загинули. Через їх неспроможність рухатись не вдалось врятувати.

Решту 33 людини вдалось врятувати.

Цей будинок для догляду за пристарілими належить приватній компанії під назвою Newgrange, який розрахований на 38 клієнтів.

Будівля нещодавно отримала відзнаку "за відмінний стан" від державного регулятора догляду та опіки, який має назву, Комісія за Якістю Догляду (Care Quality Commission).

Двоє загинуло під час пожежі будинку пристарілих у Гертфордшиа У гасінні пожежі брали участь пожежники з трьох пожежних частин


Двоє загинуло під час пожежі будинку пристарілих у Гертфордшиа Пожежників було викликано приблизно о 06:00 сьогоднішнього ранку.


Двоє загинуло під час пожежі будинку пристарілих у Гертфордшиа Причина пожежі наразі не відома


Двоє загинуло під час пожежі будинку пристарілих у Гертфордшиа У графській раді повідомили, що намагаються знайти альтернативне житло для мешканців будинку


Двоє загинуло під час пожежі будинку пристарілих у Гертфордшиа Будинок зазнав структурних пошкоджень
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/cheshunt-residential-care-home-fire-two-dead-blaze-hertfordshire-a7674276.html


Схожі статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju