Всі новини     Середа, 12 квітня 2017 - 09:34

Безмолочна дієта може пошкодити ваші кістки

Безмолочна дієта може пошкодити ваші кістки

Одна з найвпливовіших британських доброчинних організацій у сфері лікування остеопорозу під назвою Національне Товариство Остеопорозу (National Osteoporosis Society) стверджує, що обмеження вживання молочних продуктів, особливо молодими людьми, є часовою бомбою, яка може безповоротно пошкодити кісткову тканину організму.У товаристві кажуть, що дуже стурбовані тим, що велика кількість молодих людей піддають своє здоров'я значному ризикові, коли скорочують вживання молочних продуктів. Повна відмова від вживання молочних продуктів може безповоротно зіпсувати здоров'я людини.

Сьогоднішній звіт товариства базується на недавно проведеному дослідженні, у якому брало участь понад 2 тисячі дорослих людей, серед яких 239 було у віці 25 років і 339 у віці від 25 до 35 років.

Майже 70% з тих, що приймали участь у досліджені, були у віці від 18 до 25 років і перебували на дієті, вільній від молочних продуктів.

За словами науковців, які є членами цього товариства, молочні продукти, серед яких сир, молоко та йогурти, є дуже важливими джерелами кальцію, який життєво необхідний нашому організмові для нормального розвитку нашого скелету.

Науковці також кажуть, що їм не зрозуміло, чому дуже багато молодих людей дотримуються молочної дієти. Вони кажуть, що однією з причин цьому є різні джерела у мережі інтернет, які активно радять молодим людям, особливо дівчатам, обмежувати вживання молочних продуктів з метою отримання кращих фігур. Проте, це може мати дуже негативний та безповоротний вплив на їх майбутнє здоров'я.

За даними останнього звіту державної наглядової інспекції за дотриманням харчових стандартів під назвою Food Standards Agency, приблизно 50% молодих людей у віці від 16 до 24 років стверджують, що їх організми не сприймають коров'ячого молока. Проте, тільки 24% з них насправді консультувались з цього питання з лікарями, у той час, коли решта 76% стверджують це просто безпідставно.

Молочні продукти є головним джерелом кальцію у наших організмах. Найкращим на вміст кальцію є коров'яче молоко. Молоко з таких продуктів, як соя чи мигдаль, має дуже бідний вміст кальцію. Також, знежирене (skimmed) та півзнежирене (semi-skimmed) молоко може мати в собі більше кальцію, ніж молоко повної жирності.

Овочі, горіхи, насіння, кісткова риба та біла мука також містять багато кальцію.

Щоденною нормою вживання кальцію для нормального розвитку дорослої людини є приблизно 700 грамів. Проте, для молодих людей у віці від 11 до 18 років, щоденна норма має складати приблизно 1 кілограм кальцію.

За словами багатьох фахівців, цього рівня вживання кальцію можна досягти, якщо вживати різні молочні продукти тричі на день.

Попри це, приблизно 25% підлітків у Сполученому Королівстві щоденно в середньому вживають не більше 400 грамів кальцію. Про це свідчать чисельні різноманітні дослідження.

Головна консультантка у сфері споживання їжі Університету Сарей (University of Surrey), пані професорка Susan Lanham-New, яка також є головною консультанткою національного товариства остеопорозу, каже: "Те, що ми вживаємо у ранньому віці є надзвичайно важливим, бо коли ми доживаємо до тридцятирічного віку, повернути шкоду, яку ми завдали нашому здоров'ю через погане харчування, вже стає майже неможливим тому, що той час, коли наші організми формували нашу кісткову структуру, вже минув.".

Вживання їжі, яка багата на кальцій та на вітамін D, що містяться у молочних продуктах, листкових овочах, у лососі, сардинах, броколі та різних видах квасолі, є надзвичайно важливою, особливо для людей у віці до 25 років.

Вище зазначене доброчинне товариство наполегливо радить батькам активніше перейматись дієтою своїх дітей.

Вчені також стверджують, що половина жінок, кому вже за 50, та кожний п'ятий чоловік у тому ж віці, хворіють на остеопороз. Остеопороз є хворобою, яка значно ослаблює кістки та спричинює жахливі болі у місцях суглобів, особливо у стегнових суглобах.

Безмолочна дієта може пошкодити ваші кістки Молоко, сир та йогурт є головними джерелами кальцію у нашому організмі
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-39557687


Довідка:
Що таке остеопороз


Також у цій темі:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju