Перелік новин     Субота, 15 квітня 2017 - 10:38

У школах Англії все більше звертаються до батьків фінансувати шкільні бюджети

У школах Англії все більше звертаються до батьків фінансувати шкільні бюджети

За даними останнього звіту профспілок англійських вчителів, майже 20% батьків отримують прохання про постійне додаткове фінансування тих шкіл, де навчаються їх діти.У звіті дослідження профспілкової організації National Union of Teachers (скор. NASUWT) йдеться, що у окремих школах Англії просять з батьків навіть по 400 фунтів на рік і хочуть аби батьки сплачували ці гроші постійно, через прямий дебет (direct debit).

Школи пояснюють це браком коштів у своїх бюджетах.

Вже упродовж кількох років публічні чи державні школи Англії постійно звертають увагу на значний брак коштів у бюджетах і через це все більша кількість шкіл звертаються до батьків з проханням про додаткове фінансування.

З іншого боку, у державному департаменті освіти центрального уряду заявляють, що "батьки не зобов'язані фінансувати школи чи робити їм будь-які внески".

Під час дослідження вивчались дані, які надійшли від майже 4'000 публічних шкіл Англії. Вісімнадцять відсотків цих шкіл повідомили, що звертались до батьків своїх учнів з проханнями про додаткове фінансування їх шкільних бюджетів шляхом прямого дебетування, тобто коли з банківського рахунку постійно відраховуються гроші на рахунок школи, подібно, як люди сплачують рахунки за газ чи за інші послуги.

У досліджені йдеться, що в середньому школи просять по 50 фунтів на рік. Проте, у приблизно кожному з 20 випадків, до батьків надходили звернення про додаткові внески у розмірі 400 фунтів на рік, а часом і більше.

На додаток до цього, до приблизно 13% батьків надходили звернення робити внески готівкою чи чеками.

Також, школи часто звертаються до батьків про надання додаткової фінансової допомоги за проведення додаткових уроків.

У звіті йдеться про те, що у окремих школах було скасовано заняття з музики через те, що школа не мала того, чи іншого музичного інструменту.

Більше ніж 25% батьків повідомляли, що також скасовувались шкільні екскурсії їх дітей через економію коштів.

Один з батьків, у розмові сказав: "За поїздку до Франції на кілька днів школа хотіла з моєї дитини 450 фунтів. Я не маю таких грошей і не зміг заплатити. А потім за поїздку на лижну екскурсію у французькі Альпи вони хотіли 600 фунтів за одну дитину. Я також не зміг собі цього дозволити.".

Майже 25% батьків сказали, що через це дуже занепокоєні вибором майбутньої школи для своєї дитини, від'як не до кінця розуміють скільки їм доведеться ще додатково сплачувати за навчання.

Голова вище зазначеної профспілки вчителів Англії, пан Chris Keates, каже: "Доступ до освіти не має базуватись на платоспроможності батьків.".

Речниця департаменту освіти у центральному уряді СК, який переймається питаннями фінансування шкіл на території Англії, у відповідь на це дослідження сказала: "Ми у цьому питанні маємо дуже чітко визначені правила, згідно з якими жоден з батьків не зобов'язаний робити будь-які внески у фінансування чи дофінансування школи.
На даний час фінансове забезпечення освіти у школах Англії перебуває на майже рекордному рівні, тобто у розмірі 41 мільярда фунтів за цей 2017-18 фінансовий рік, а до 2019-20 фінансового року, через зростання кількості учнів, ми збільшуємо шкільний бюджет Англії на ще один мільярд, до 42 мільярдів фунтів.
Ми визнаємо факт, що школи постають перед все більшим фінансовим навантаженням і тому будемо надавати їм всебічну фінансову допомогу і також для збільшення ефективності витрати ними бюджетних коштів.".джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-39601310


Також у цій темі:

Злидні: у Лондоні 200-метрова черга за безкоштовними харчами Злидні: у Лондоні 200-метрова черга за безкоштовними харчами12.02.2021
Кройдонська рада збанкротувала Кройдонська рада збанкротувала12.11.2020


Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju