Перелік новин     Субота, 15 квітня 2017 - 18:48

Нові екзамени на права включатимуть вміння користуватись навігаціями

Нові екзамени на права включатимуть вміння користуватись навігаціями

Від грудня цього року, на території Сполученого Королівства вводяться доповнення у порядок проходження практичних тестів на здачу на право водіння автомобілем, серед яких є вміння користуватись пристроями навігації та заїзд на місця стоянок.У центральному уряді оголосили, що зміни почнуть діяти від 4 грудня цього року.

Під час здачі екзаменів також будуть задавати питання, пов'язані з безпекою автомобіля. Час, який відводиться на незалежне водіння буде подовжено від чинних 10 хвилин до 20. Незалежне водіння є частиною здачі практичного екзамену, коли екзаменатор каже вам місце призначення, до якого ви маєте самостійно доїхати.

У державній британській агенції стандартів водіння (Driving and Vehicle Standards Agency, скор. DVSA), яка регулює питання проходження теоретичних та практичних тестів на право водіння автомобілями та видає інструкторські ліцензії, кажуть, що хочуть аби здача була більш реалістичною та якомога наближеною до реальних дорожніх умов.

Такі маневри, як розвертання з заїздом у другорядну дорогу у нових тестах буде скасовано. Замість цього буде запроваджено перевірку на вміння користуватись дорожньою навігацією, як альтернативою дорожнім знакам.

На даний час у Великій Британії приблизно половина всіх автомобілів мають вбудовану навігацію і у DVSA хочуть запевнитись, що нові водії можуть краще впоратись з відволіканням, яке спричинюють навігаційні прилади під час руху автомобіля.

В грудні минулого року, департамент транспорту центрального уряду СК також започаткував консультації щодо можливості навчання їзді на автомобілі на автомагістралях. На даний час законодавство забороняє навчання їзді на цих дорогах з огляду на безпеку. Результати цих консультацій мають бути оприлюднені восени цього року.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39594852


У цій темі:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju