Всі новини     Четвер, 27 квітня 2017 - 04:10

Село у Йоркшиа купили за 20 мільйонів

Село у Йоркшиа купили за 20 мільйонів

Невелике англійське село під назвою West Heslerton, яке розташоване біля міста Malton, у графстві Йоркшиа, що на півночі Англії, було викладене на продаж ще у минулому році.Кілька днів тому надійшли повідомлення про те, що село вже було продане за 20 мільйонів фунтів.

На території села розташована камениця, яка має 21 спальню і яка є найбільшою будівлею у селі. На її першому поверсі розташовано сільський паб.

Окрім камениці, у селі також є заправка, 46 будинків і ще 856 гектарів землі.

Упродовж останніх 150 років, власниками села була одна й та ж сім'я. Проте, після її недавньої смерті село було викладено на продаж.

За словами агенції нерухомості під назвою Cundalls, яка займалась продажем села, новим власником стала компанія, яка займається інвестиціями у сфері нерухомості. Назва компанії - Albanwise.

За маєток хотіли 20 мільйонів фунтів і радше за все, що його було продано за приблизно цю суму. Проте, остаточну суму продажу не було оприлюднено.

У 1960 році село перейшло у спадок пані Eve Dawnay, проте члени її сім'ї ще у 2010 році вирішили, що продадуть село. Тоді, мешканці села сказали, що настав кінець "золотої ери" села.

Пані Доуней збирала з мешканців вельми низьку орендну плату, що, допомагало утримувати село вельми жвавим населеним пунктом.

Загальний щорічний прибуток, який отримує село, складає 388 тисяч фунтів.

Село у Йоркшиа купили за 20 мільйонів Вигляд села Західний Геслертон з висоти пташиного польоту
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-york-north-yorkshire-39723939


Схожі статті:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju