Перелік новин     Вівторок, 02 травня 2017 - 10:47

Саймон Данчук не висуватиме свою кандидатуру на цих парламентських виборах

Саймон Данчук не висуватиме свою кандидатуру на цих парламентських виборах

Член Палати Громад британського парламенту від лейбористської партії, пан Саймон Данчук, який має галицьке походження по батьківській лінії і чиє партійне членство, напередодні було призупинено керівництвом партії за дещо непристойні текстові переписування з 17-річною дівчиною, не виставлятиме свою кандидатуру на цих позачергових виборах до Палати Громад, які відбудуться 8 червня.Таким виявилось рішення вищого керівництва лейбористської партії.

На минулих парламентських виборах у 2015 році, пан Данчук обирався, як кандидат від лейбористської партії від округу міста Rochdale, що у середній Англії.

Проте, після того, як у грудні минулого року, його членство у лейбористській партії було призупинено з вище вказаних причин, він продовжував свою роботу, але вже, як незалежний член парламенту.

Раніше повідомлялось, що його колишня дружина, пані Karen, також хотіла висувати свою власну кандидатуру на сусідньому окрузі під назвою Bury North. Проте, у лейбористській партії цьому також заперечили і натомість повідомили, що вона не буде балотуватись на майбутніх виборах, принаймні, як лейбористка.

П'ятдесятирічний Саймон Данчук є членом парламенту від лейбористської партії вже упродовж семи років. У минулому році його членство у лейбористській партії було призупинене після того, як британський таблоїд з правими поглядами під назвою The Sun, опублікував статтю про те, що пан Данчук переписувався з 17-річною дівчиною через текстові повідомлення, які містили сексуальний зміст.

Після цих звинувачень, пан Данчук на свої сторінці у мережі Туітер написав, що стаття у газеті не "цілком акуратно" віддзеркалювала реальні події. Він сказав, що ці події були найбільш принизливими у його житті.

Сам пан Данчук наразі ще не прокоментував цієї новини і жодним чином не натякнув чи хоче він висувати свою кандидатуру, як незалежний, тобто позапартійний, кандидат.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-manchester-39777111


Схожі статті:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju