Перелік новин     Неділя, 07 травня 2017 - 10:58

Націоналісти отримали контроль над більшістю місцевих рад Шотландії

Націоналісти отримали контроль над більшістю місцевих рад Шотландії

Вчора ввечері вже всі 32 місцеві ради Шотландії задекларували остаточні результати виборів, які показали, що найбільшою керівною партією на території Шотландії залишається партія шотландських націоналістів (SNP), як у центральному уряді, так і на місцях.Проте, варто зазначити, що ці місцеві вибори у Шотландії побачили зростання популярності британських консерваторів.

Як вже повідомлялось, лейбористи втратили контроль над міською радою другого найбільшого шотландського міста Ґлазґоу, де вони його утримували понад 40 років. Більшість у цій раді тепер мають SNP.

Загалом у Шотландії 32 місцеві ради, у яких 1'227 місць.

У 18 місцевих радах більшість мають шотландські націоналісти. У решті 14 місцевих рад кількість місць розташована приблизно порівну між різними партіями.

Дуже гарні результати на цих місцевих виборах показали британські консерватори, котрі у Шотландії взяли загалом додаткових 164 місця у місцевих радах різних рівнів урядування і відтак стали другою, після SNP партією у радах Шотландії. Найбільше місць консерватори відібрали у лейбористів та безпартійних.

Шотландські націоналісти після цих місцевих виборів мають 431 місце, консерватори мають 276 місць, лейбористи 262, ліберал-демократи 67, а партія зелених має 19 місць. Незалежні, тобто безпартійні кандидати на даний час мають 172 місця у місцевих радах Шотландії.

Якщо порівнювати з попередніми виборами 2012 року, то кількість місць, які тепер мають безпартійні, зменшилась на 26. Ці місця головним чином відійшли консерваторам.

Територія Шотландії майже у 8 разів менша за територію України. ВВП Шотландії на кожну душу населення, на 2015 рік складає 45 тисяч американських доларів, що у 22 рази більше ніж ВВП України, який на той самий час складав всього 2 тисячі доларів на кожну душу населення.джерело: http://www.thenational.scot/news/15269103.Nicola_Sturgeon_hails_another_emphatic_election_win_for_the_SNP_____but_Tories_gain_ground/


Схожі статті:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju