Всі новини     Четвер, 18 травня 2017 - 19:14

Вибори 2017 : Маніфест (програма) Консервативної Партії

Вибори 2017 : Маніфест (програма) Консервативної Партії

Британські консерватори сьогодні оприлюднили свій маніфест, тобто просто перелік обітниць, яких вони зобов'язуються дотримуватись упродовж наступних п'яти років, або до наступних парламентських виборів, якщо їх партія візьме більшість у майбутньому британському парламенті, після цьогорічних виборів, які відбудуться 8 червня цього року.Спочатку ключові пункти цієї передвиборчої програми, а потім окремо по кожній сфері.

1. Виділення додаткових 8 мільярдів фунтів на фінансування Національної Служби Здоров'я (NHS).

2. Скасування потрійного замка нарахування державної пенсії (Triple Lock). Цю систему нарахування називають потрійним замком тому, що згідно з нею, зростання державної пенсії на даний час нараховується за: або за найвищим рівнем середньої зарплати, або за рівнем інфляції, або 2.5% річних, і при цьому застосовується той пункт, котрий є найвищим.

3. Ретельна перевірка фінансового стану пенсіонерів у їх потребах на отримання субсидій на пальне у зимовий час, що відбере 300 фунтів (на рік) від найбагатших пенсіонерів.

4. Зростання порогу оплати допомоги у догляді за пристарілими від чинних 23 тисячі до 100 тисяч, але одночасно включення вартості їх житла під час оцінки їх статків у питанні допомоги на домашній догляд та догляд у домах для пристарілих.

5. Скасування безкоштовних шкільних полуденків для малят на території Англії, а замість цього забезпечення безкоштовними сніданками учнів початкових класів.

6. Додаткове фінансування шкіл у розмірі по 4 мільярди фунтів щороку до 2022 року.

7. Зниження річного рівня чистої міграції до десятків тисяч, тобто не більше 100 тисяч людей на рік.

8. Збільшення рівня оподаткування фірм та компаній, котрі працевлаштовують мігрантів, котрі не є громадянами ЄС.


Соціальний захист

9. Скасування порогу статків у розмірі 72 тисяч фунтів, після яких вже не виплачується допомога на догляд за пристарілими. Винятком з цього будуть статки, вартість яких не перевищує 100 тисяч фунтів.


Економіка

10. Зростання мінімального неоподатковуваного рівня зарплати до 12'500 фунтів на рік та збереження, до 2020 року, 50-тисячного порогу, після якого застосовується вищий рівень оподаткування.

11. Збереження обіцянки, згідно з якою мешканці можуть накладати вето на збільшення комунальних податків через місцевий референдум.

12. Покращення можливостей податкової (HMRC) у питанні приборкання контрабанди разом з покращенням роботи прикордонних служб, після того, як СК залишить ЄС.

13. Зниження шахрайства, пов'язаного з оплатою ПДВ під час онлайн операцій.

14. Збільшення витрат на фінансування науково-дослідних проектів.

15. Запевнитись, що промисловість та підприємства мають доступ до надійної, дешевої та чистої енергії.

16. Будівництво доріг, залізниць, аеропортів та широкосмугового інтернету, якого потребують підприємства.


Підприємства

17. Зобов'язати акціонерні компанії (PLC) оприлюднювати співвідношення зарплат директорів до зарплат більшості працівників СК.

18. До 2020 року поступово знизити ставку корпоративного податку до 17%.

19. Реформувати бізнес тарифи (оренда приміщень) таким чином, аби їх переоцінка відбувалась частіше.

20. Спростити податкову систему.

21. Запровадження жорсткішого законодавства у сфері регулювання дорадчих фірм, котрі надають поради компаніям у питаннях сплати податків.

22. Оновлення правил, котрі регулюють злиття та поглинання компаній.

23. Запевнитись, що іноземні компанії, котрі контролюють важливі інфраструктури СК, не підривають безпеку та важливі служби країни.

24. Запровадження законодавства, яке забезпечить рішення щодо оплати праці головних директорів компаній предметом прямого щорічного голосування на акціонерних зборах компанії.


Права працівників

25. До 2020 року підвищити Національну Прожиткову Зарплату (National Living Wage), тобто мінімальну зарплату, до рівня 60% від середньої статистичної зарплати.

26. Запевнитись, що люди, котрі працюють у так званій ґіґ-економіці (люди, котрі працюють на тимчасовій основі та часом на кількох працедавців), захищені належним чином.

27. Змінити законодавство таким чином, аби акціонерні компанії (PLC) обирали собі директорів з числа їх працівників, створювали формальні дорадчі ради працівників або призначили працівників, котрі мали б особливу відповідальність представляти свої робочі колективи.

28. Узаконити право працівників на отримання інформації, яка стосується напрямку майбутнього розвитку компанії.


Освіта

29. До 2022 року виділити додаткових 4 мільярди фунтів для наповнення шкільних бюджетів.


Охорона здоров'я

30. Запровадження вимог до іноземних працівників та студентів платити більше аби покрити витрати Національної Служби Здоров'я (NHS).


Пенсії

31. Посилити правила запобігання зловживанню в отриманні пенсій та посилити покарання для тих, кого впіймали на маніпулюванні пенсійними схемами.

32. Надання державному регуляторові пенсійного забезпечення повноважень видавати штрафи тим, хто свідомо залишив певну пенсійну схему у недофінансованому стані.


Міграція

33. Обмежити потік мігрантів з країн, котрі не є членами ЄС у всіх категоріях віз.


Брекзит

34. Обмежити та покращити контроль за міграцією з ЄС після Брекзиту.

35. Намагатися зберегти всі угоди вільної торгівлі з ЄС.

36. Ратифікація торгових угод, котрі увійшли в силу у той час, коли СК було частиною ЄС.

37. Розробка Законопроекту про Торгівлю (Trade Bill) упродовж терміну дії наступного парламенту.

38. Утворення мережі Торгових Комісарів Її Величності (Her Majesty's Trade Commissioners), котрі будуть головувати у 9 регіональних закордонних бюро.

39. Відновити роботу Торгової Ради з метою збільшення експортів з Шотландії, Уельсу, Північної Ірландії та Англії.джерело: https://www.conservatives.com/manifesto


Також у цій темі:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju