Всі новини     П'ятниця, 19 травня 2017 - 21:11

Водій трамваю у Кройдоні вирішив поспати на роботі

Водій трамваю у Кройдоні вирішив поспати на роботі

Водія одного з трамваїв, який курсував у районі південного Лондона під назвою Croydon, було тимчасово усунено від виконання своїх обов'язків після того, як хтось записав відео, на якому було видно, що водій спав під час роботи.Один з пасажирів трамваю записав на свій мобільний телефон відео, де було видно, як водій спав, коли трамвай зупинився перед сигнальним ліхтарем. Пасажир відправив це відео у редакцію відомої лондонської газети Evening Standard.

Відео містить запис, який показує, як водій спить на тій ділянці, яка розташована через три зупинки від того місця, де 9-го листопада минулого року трапилась аварія трамваю (читайте більше про це нижче).

Мер Лондона, пан Садик Хан, сказав, що це відео залишило його "абсолютно розлюченим".

У 20-секундному відео можна побачити, що водій трамваю виглядає так, ніби він спить, закім трамвай чекає перед сигнальним ліхтарем.

Після того, як сигнал ліхтаря змінився на зелений, трамвай продовжував стояти на місці

Пасажир, чиї особисті дані не оприлюднюються, також розповів газеті, що водій спав упродовж кількох хвилин і збудився тільки після того, як пасажири побачили, що він спить і почали гуркати по вікнах аби його розбудити.

Речник органу нагляду за транспортом Лондона під назвою Транспорт для Лондона (Transport for London) повідомив, що вони звернулись до компанії First Group, яка оперує на цьому маршруті, аби вони вжили всіх необхідних заходів аби запевнитись, що їх водії не з'являються на роботі втомленими.

Представники First Group зі свого боку видали заяву, у якій йдеться: "Ми розпочали повне розслідування цього випадку і вживатимемо всіх необхідних заходів покращення безпеки. Водія було тимчасово усунено від виконання обов'язків і це триватиме до того часу, поки не закінчиться розслідування.".джерело: http://www.standard.co.uk/news/transport/croydon-tram-passenger-tells-of-concern-for-daughters-safety-after-waking-dribbling-driver-asleep-at-a3543971.html


Також у цій темі:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju