Всі новини     Субота, 27 травня 2017 - 20:40

Рівень терористичної загрози знижено з КРИТИЧНИЙ до СУВОРИЙ

Рівень терористичної загрози знижено з КРИТИЧНИЙ до СУВОРИЙ

В уряді Сполученого Королівства сьогодні повідомили, що після цих банківських вихідних, рівень терористичної загрози знижується з рівня КРИТИЧНИЙ знову до рівня СУВОРИЙ.Про це заявила сама Прем'єр-міністерка Великої Британії, пані Теріза Мей.

Рівень терористичної загрози помаранчевого кольору, тобто СУВОРИЙ, означає, що існує висока ймовірність терористичного нападу, але він не є неминучим.

Це також означає, що від наступного вівторка ми вже не будемо бачити військових на вулицях багатьох британських міст і туристи вже більше не зможуть з ними сфотографуватись.

То ж, до вівторка, ви ще маєте шанс сфотографуватись з британськими солдатами на вулицях Лондона та інших міст.

Рівень терористичної загрози було підвищено до КРИТИЧНИЙ (червоного кольору) минулого понеділка, після того, як через теракт у Манчестерській Арені надійшла інформація, що у цьому нападі могла бути задіяна ціла мережа терористів, котрі могли готувати інші теракти.

У внутрішніх справах також заявили, що поліція разом зі службами безпеки вже мають багато більше інформації щодо підготовки теракту у Манчестері і кажуть, що незабаром буде здійснено ще кілька арештів.

На даний час, в руках спецслужб загалом є вже 11 підозрілих, які мають відношення до манчестерського теракту.

Рівень терористичної загрози знижено з КРИТИЧНИЙ до СУВОРИЙ Рівні терористичних загроз у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії


Рівень терористичної загрози знижено з КРИТИЧНИЙ до СУВОРИЙ Британські солдати на вулицях Лондона
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40069959


Також у цій темі:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju