Всі новини     Неділя, 28 травня 2017 - 20:57

У перестрілці в Лондоні загинула молода жінка

У перестрілці в Лондоні загинула молода жінка

У районі північного Лондона під назвою Kilburn у п'ятницю ввечері, в результаті перестрілки між членами різних банд, загинула 20-річна жінка.Про це повідомили у Метропольній Поліції (Metropolian Police).

У Мет Поліції повідомили, що пара молодиків на велосипедах, коли їхали повз іншу групу молодих людей, вчинили стрілянину і одна з куль потрапила у панночку Mohanna Abdhou, в результаті чого вона практично миттєво померла.

Випадок трапився у п'ятницю ввечері на вулиці Malvern Road, що у районі північного Лондона під назвою Килбурн.

Коли на місце пригоди прибули служби порятунку, вони вже нічого не могли зробити аби врятувати жінку і її було проголошено мертвою на місці злочину.

Розтин тіла загиблої показав, що вона померла від однієї кулі.

За словами поліції, 20-річна жінка, яка серед місцевих також була відома на прізвисько Монтана, була на місці пригоди разом з групою молодиків у той час, коли, за словами свідків, повз них на велосипедах їхали двоє інших молодих людей, котрі випалили кілька пострілів в бік групи, що стояла на тротуарі.

Двох молодиків описують, як молодих чоловіків середньої будови, які мали на собі повністю темний одяг.

За словами свідків, обличчя нападників були цілковито заховані у темні хустки.

У перестрілці в Лондоні загинула молода жінка У п'ятницю ввечері до цього ігрового майданчика було викликано служби порятунку
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-40079394


Схожі статті:Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju