Перелік новин     Четвер, 01 червня 2017 - 10:41

Хірургові дали 15 років за безпідставне вирізання грудей

Хірургові дали 15 років за безпідставне вирізання грудей

Англійського хірурга, психопата, пана Ian Paterson, 59 років, було ув'язнено на 15 років за здійснення приблизно 600 злочинів, під час яких він навмисно та без жодних причин проводив операції з вирізання грудей та грудних м'язів.Під час судового процесу, який завершився вчора, 31 травня, проти пана Петерсона виступали 9 свідків, проте, загалом він вчинив свої жорстокі злочини над сотнями жертв, більшість з яких жінки.

Його було визнано винним у 17 випадках навмисного нанесення тілесної шкоди та у трьох випадках незаконного спричинення болю.

Справа слухалась у Коронному Суді міста Нотінгем (Nottingham Crown Court).

На слуханнях йшлося про те, нанесення шкоди пацієнтам, злочини, які чинив пан Петерсон, загалом коштували Національній Службі Здоров'я (NHS) майже десять мільйонів фунтів, які служба була зобов'язана виплатити жертвам, як компенсації за свою недбалість.

Пан Петерсон був мешканцем району Altrincham, що у центральній частині міста Манчестер (Greater Manchester).

Як досвідчений та фаховий хірург у грудних операціях, Пан Петерсон навмисне брехав своїм пацієнтам, що їх груди мали рак та інші невиліковні хвороби і їх було потрібно негайно вирізати. У більшості випадків груди були абсолютно здорові.

Ніхто так і до кінця не розуміє, що саме спонукало цього хірурга вчиняти ці жахливі злочини. Серед різних причин називають також і спрагу заробити більше грошей.

Свої злочини пан Петерсон чинив упродовж аж цілих 14 років, у період між 1997 та 2011 роками.

Завершення судового процесу над паном Петерсоном не є завершенням всього цього скандалу. Окремим відділам NHS ще належить надати обґрунтовану та переконливу відповідь про те, чому пішло так багато часу на те, аби виявити цього злочинця.

Більшість цього часу пан Петерсон працював та чинив свої жахливі злочини у двох лікарнях Little Aston та Parkway, що у графстві Західні Мидлендз (West Midlands), що у середній частині Англії, неподалік міста Манчестера. Обидві ці лікарні, є частиною служби NHS, але працюють вони на приватній основі, тобто вважаються приватними лікарнями, де пацієнтів лікують, як безкоштовно (через NHS), так і за гроші (по приватній лінії).

Пан Петерсон народився та виріс у Північній Ірландії, у графстві Даун (County Down).

Один з колишніх пацієнтів злочинця, пан John Ingram, якому було навмисно та безпідставно проведено подвійну мастектомію, описує пана Петерсона, як жахливого злочинця, що чинив "абсурдні та жахливі злочини".

Інша жертва його чисельних злочинів, пані Carole Johnson, називає його жахливим монстром.

Прокурор, фахівець у справі охорони здоров'я, під час судових слухань заявив: "Пан Петерсон знав, що у проведенні всіх тих процедур та операцій не було жодної необхідності, але він навмисне їх проводив і відтак завдавав незворотної шкоди та кривди своїм пацієнтам. Дії пана Петерсона мали надзвичайний руйнівний ефект на його жертв. Вони були змушені пройти через зовсім безпідставні жахливі процедури. Ці фізичні та психічні рани залишатимуться з ними все їх життя.".

У звіті розслідування, який було видано у 2013 році, йдеться про те, що упродовж тривалого часу, надходило багато скарг на незрозумілу практику та процедури пана Петерсона, але менеджери цих трастів (лікарень), де працював цей злочинець, "надавали перевагу добрим новинам над поганими" і відтак всі ці скарги просто ігнорувались і про них замовчувалось.

Панові Петерсону, дозволяли проводити серйозні операції над жінками ще упродовж кількох років і навіть попри серйозні занепокоєння, про які повідомляли його колеги.

Всі десять осіб, котрі виступали жертвами на судовому процесі, були приватними пацієнтами, які проходили своє лікування через приватну медичну фірму під назвою Spire Healthcare. Іншими словами, вони не проходили через NHS. Це було цілком приватне лікування, за які платили, або вони самі, або гроші надходили від їх медичних страхових компаній.

Керівники цієї фірми у своїй заяві сказали "що дуже шкодують" про те, що трапилось з їх клієнтами.

На даний час у Великій Британії, приватна медична страхівка для нормально здорової людини середнього віку коштує приблизно 250 фунтів щомісяця. Багато залежить від того, що саме покриває ця страхівка.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-birmingham-40108558


Довідка: Що таке Мастектомія


Схожі статті:

Педофілові дали 25 років ув'язнення Педофілові дали 25 років ув'язнення11.02.2021
Медсестрі висунене звинувачення у вбивстві новонароджених Медсестрі висунене звинувачення у вбивстві новонароджених11.11.2020


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju