Всі новини     Оновлено: Середа, 07 червня 2017 - 11:28

У Великій Британії останній день передвиборчої кампанії

У Великій Британії останній день передвиборчої кампанії

Лідери політичних партій Сполученого Королівства проводять останній день передвиборчої кампанії у підготовці до парламентських виборів членів Палати Громад, які відбудуться завтра, 8 червня 2017 року.Виборчі дільниці будуть відчиненими 8 червня від 7 години ранку до 10 години вечора.

Практично всі вибори у Сполученому Королівстві відбуваються у четвер.

Чинна прем'єрка, пані Теріза Мей, яка представляє партію консерваторів, також відому як Торі, сьогодні пообіцяла, що після виборів радикально змінить Акт про Права Людини, з метою кращої боротьби проти терористів. Провідні політологи, як британські, так і світові, дуже скептично до цього ставляться.

На даний час у Британії діє Європейська Конвенція з Прав Людини. Це означає, що пані Мей спочатку потрібно буде вийти з цієї конвенції, а вже потім запроваджувати власне законодавство.

Багато аналітиків також кажуть, що ця конвенція не заважає силовим структурам успішно боротись з тероризмом.

Пані Мей стверджує, що вона є найкращим лідером у Сполученому Королівстві, який може добитись найкращих умов для країни під час перемовин про Брекзит. Вона запевняє, що Брекзит призведе до створення додаткових робочих місць, допоможе будувати більше житла та покращить транспортну інфраструктуру Британії.

Пані Тереза Мей сьогодні зустрінеться з виборцями у Лондоні, на південному узбережжі Англії, у графстві Норфолк, у графстві Нотингемшиа та у західній Англії (West Midlands).

З іншого боку, чинний лідер партії лейбористів, пан Джеремі Корбин, чия популярність упродовж останніх кількох тижнів зросла дуже помітно, стверджує, що тільки прихід до влади лейбористів зможе врятувати Національну Службу Здоров'я (NHS) Англії. Лейбористи також обіцяють скасувати плату за навчання в університетах та обіцяють збільшити штат поліції щонайменше на 10 тисяч.

Варто зазначити, що від 2010 року, тобто під час, спочатку коаліційного уряду на чолі з консерваторами, а від 2015 року чисто консервативного уряду, кількість поліціянтів на британських вулицях було врізано приблизно на 20 тисяч.

Пан Корбин сьогодні планує провести масові мітинги у Англії, Шотландії та Уельсі. Він каже, що у британців залишилось тільки 24 години аби врятувати NHS.

Тема здоров'я та соціального догляду є головною темою лейбористів та інших політичних партій на цих виборах.

В останні дні цієї передвиборчої кампанії однією з головних тем була також тема боротьби з тероризмом через терористичний акт у Манчестері 22 травня цього року, і потім через ще один теракт у Лондоні, який трапився кілька днів тому, 3 червня цього року.

Пан Тим Ферон, який є лідером ліберально-демократичної парті Великої Британії, сьогодні проведе мітинг у Оксфорді та відвідає інші села і містечка середньої Англії.

Британські ліберал-демократи, разом з Національною Партією Шотландії (SNP), уельською партією Плайд Камрі та з Партією Зелених, є головними прихильниками продовження членства СК у Європейській Унії.

Спільні лідери партії британських зелених, пані Керолайн Лукас та пан Джонатан Бартлей, проведуть останній день своєї передвиборчої кампанії також у середній Англії.

Лідер партії ЮК?П (UKIP), тобто Партії Незалежності Сполученого Королівства (від Європейської Унії), пан Пол Натал, сьогодні відвідає графство Норфолк і також графство Есекс, що на схід від Лондона, яке вважають найбільш націоналістичним графством Англії. Він ще раз пообіцяє своїм виборцям, що триматиме під повним контролем процес Брекзиту, аби довести найголовнішу справу своєї партії до повного кінця, навіть попри те, що ніхто не знає, що насправді означає вираз "повний кінець".

Пані Никола Сторджин, яка є лідеркою Національної Партії Шотландії (SNP), так само, як пані Ліам Уд, яка є лідеркою Plaid Cymru (Плайд Камрі - з уельської мови - Партія Уельсу), проведуть останній день своїх кампаній у Шотландії та Уельсі відповідно.

Варто зазначити, що пані Мей призначила ці позачергові парламентські вибори головним чином через те, що тоді консерватори насолоджувались найбільшим рейтингом популярності і вона була переконана, що отримає дуже велику більшість у наступному складі Палати Громад, аби значно полегшити свою роботу.

Десь в п'ятницю зранку ми побачимо, якими успішними були її прогнози та прогнози її радників.

Далі результати останніх опитувань різних аналітичних центрів. Кожний аналітичний центр не вважається абсолютно неупередженим, тобто має нахил у бік тієї чи іншої ідеології.

У Великій Британії останній день передвиборчої кампанії

У Великій Британії останній день передвиборчої кампанії

У Великій Британії останній день передвиборчої кампанії

Далі опитування по Шотландії щодо переваг виборців у голосуванні та у питанні незалежності. Джерело - аналітичний центр YouGov.

У Великій Британії останній день передвиборчої кампанії

У Великій Британії останній день передвиборчої кампаніїджерело: http://www.bbc.co.uk/news/election-2017-40180071


У цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju