Всі новини     Оновлено: П'ятниця, 09 червня 2017 - 00:55

Екзит-поли вказують на невизначений парламент

Екзит-поли вказують на невизначений парламент

Опитування виборців, які було оприлюднено після десятої години вечора, тобто після того, як зачинились виборчі дільниці, вказують на те, що у Сполученому Королівстві може бути так званий завислий, або невизначений парламент (hung parliament).Реальні результати виборів стануть приблизно відомими сьогодні, десь після обіду.

Це сенсація.

Навіть попри те, що екзит-поли нарікають консерваторам найбільше голосів, вони все одно не дають їм переважної більшості у майбутньому парламенті СК.

Екзит-поли показують, що консерватори можуть отримати 314 місць у Палаті Громад британського парламенту, але це означає, що вони не матимуть навіть простої більшості, тобто не зможуть сформувати уряд.

У Палаті Громад є загалом 650 місць. Для простої більшості, тобто для отримання можливості формувати уряд, будь-якій партії потрібно взяти щонайменше 326 місць.

За даними цих екзит-полів лейбористи набирають 266 місць, ліберал-демократи 14 місць, а Національна Партія Шотландії (SNP), яка напередодні неодноразово заявляла, що готова утворити коаліцію з будь-якою партією, окрім Торі, набирає 34 місця.

На початку сьогоднішніх торгів, британський фунт починає знову летіти вниз. Не відомо, де він опиниться до сьогоднішнього вечора, якщо дані екзит-полів почнуть підтверджуватись реальними даними, які зараз починають надходити з виборчих дільниць.

Дивіться поточний курс британської валюти до долара, євро та гривні, на дні цієї сторінки.

Якщо результати екзит-полів виявляться справжніми, це означає, що СК матиме коаліційний уряд, подібно тому, який був утворився у 2010 році.

Екзит-поли вказують на невизначений парламент Дані екзит-полів, після завершення голосування, які було оприлюднено після 22:00
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/election-2017-40208731


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju