Всі новини     Понеділок, 19 червня 2017 - 16:54

Почались офіційні перемовини про вихід Британії з ЄС

Почались офіційні перемовини про вихід Британії з ЄС

Сьогодні, 19 червня, у Брюсселі офіційно розпочинаються перемовини між Сполученим Короліством та Європейською Унією про умови виходу Великої Британії з ЄС.Державний Секретар з Брекзиту, пан David Davis, який є головою команди, перемовників з боку СК, перед початком перемовин сказав, що він входить у ці перемовини з "позитивними та конструктивними бажаннями".

Головою команди з боку ЄС виступає колишній міністер закордонних справ Франції та чинний комісар ЄС, пан Michel Barnier. Перед початком перемовин він заявив, що хоче насамперед узгодити ключові пріоритети та накреслити графік цьго перемовного процесу.

Під час цих перемовин, першочергово розглядатимуться питання статусу громадян ЄС у Великій Британії та статус громадян СК у ЄС. Пріоритетно також розглядатимуться питання єдиного сухопутного кордону між СК та ЄС, тобто кордону між Північною Ірландією та Республікою Ірландія. Цей кордон залишається абсолютно прозорим ще від 1923 року, після того, як це було визначено Актом про Інопланетян (Пришельців) від 1905 року (Aliens Act 1905), який став першим у Британії законодавством регулювання потоку мігрантів. Назва цього акту дуже добре віддзеркалює тодішнє ставлення британців до іноземців, яке в принципі мало чим змінилося за останні 100 років.

Почались офіційні перемовини про вихід Британії з ЄС


Перемовини, котрі розпочались сьогодні, мають завершитись наприкінці березня 2019 року.

Перший день перемовин завершиться спільною вечірною пресконференцією, яка відбудеться у тому ж будинку, де проходять перемовини, тобто у будинку Європейської Комісії.

Під час першої зустрічі перемовників будуть вирішуватись організаційні питання, такі як частота проведення зустрічей, порядок перемовин по окремих питаннях та їм подібні.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-40321271


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju