Всі новини     Субота, 24 червня 2017 - 10:26

У лондонській околиці Swiss Cottage евакуювали понад 700 квартир

У лондонській околиці Swiss Cottage евакуювали понад 700 квартир

Влада місцевої ради району Кемден (Camden Council), що у північній частині Лондона, прийняла рішення евакуювати мешканців більше ніж 700 квартир у багатоповерхових будівлях, котрі мають таку саму обшивку, як у Ґренфел Тауерз, через побоювання про потенційну небезпеку.У районній раді Кемден заявили, що було евакуйовано мешканців чотирьох багатоповерхових будинків маєтку Челкоц (Chalcots estate), який знаходиться на території цього району Лондона.

Евакуйовані мешканці провели попередню ніч на надувних матрацах. Вони повернуться у свої помешкання після того, як буде знято всю зовнішню обшивку.

Представники ради Кемден повідомили, що з цією метою замовили номери у готелях району. Проте, приблизно 100 мешканців повідомили, що провели попередню ніч на надувних матрацах у місцевому центрі дозвілля.

Обшивка будинків маєтку Челкоц, яку капітально відремонтували у 2009 році, є за всіма параметрами дуже схожою на обшивку, яка використовувалась у Ґренфел Тауерз і саме тому, у місцевій раді вирішили не ризикувати, а негайно зняти всю цю обшивку, закім не трапилась ще одна біда.

Фахівці також звертали увагу на те, що у окремих будинках викликає занепокоєння ізоляція газових труб, котрі ведуть газ до самих квартир.

Більшість у районній раді Кемден на даний час утримують лейбористи.

Головиха кемденського осередку лейбористської партії, пані Georgia Gould, повідомила, що рішення про евакуацію будинків цього маєтку було прийнято у п'ятницю, о 18:30.

Маєток Челкоц розташований у околиці району Кемден, яка має назву Швейцарський Котедж (Swiss Cottage). Ця назва походить від першої венарної чи таверни під назвою The Swiss Tavern, яку було тут збудовано у 1804 році. Ця околиця дуже розмаїта, з приблизно 11% юдеїв, 10% мусульман, 2% ірландців та 40% британців.

У лондонській околиці Swiss Cottage евакуювали понад 700 квартир Людей евакуйовано, вони тепер спатимуть на надувних матрацах


У лондонській околиці Swiss Cottage евакуювали понад 700 квартир Маєток ЧелкоцУ цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju