Перелік новин     Четвер, 06 липня 2017 - 10:01

Нелегалам Вежі Ґренфел дадуть амністію

Нелегалам Вежі Ґренфел дадуть амністію

Колишнім мешканцям багатоповерхового будинку Вежа Ґренфел, який недавно згорів практично дотла, дозволять залишатись у сполученому королівстві упродовж 12 місяців незалежно від їх чинного міграційного статусу.Про це сьогодні заявили у внутрішніх справах (Home Office), де буквально сказали, що не будуть проводити жодних перевірок міграційних статусів тих, що змогли врятуватись від пожежі, а тим, що перебувають у СК на тимчасових візах, терміни дій цих віз буде подовжено.

У той самий час лейбористи закликали до ширшої амністії щодо міграційних статусів всіх колишніх мешканців будинку. Тіньова секретарка внутрішніх справ (Shadow home secretary), пані Даян Абот, заявила, що уряд має піти далі і надати всім цим людям право на необмежене чи постійне проживання у СК.

Тим часом, міністри замовили додаткові сили аби пришвидшити процес надання допомоги та розселення колишніх мешканців будинку, який розташований у лондонському районі Kensington та Chelsea.

Ці особливі та додаткові сили візьмуть на себе виконання всіх головних послуг, серед яких забезпечення житлом та відновлення зони навколо місця пожежі.

Вчора у поліції повідомили, що наразі змогли виявити 87 частин тіл, але також сказали, що це ніяк не означає, що це 87 людей. Ці частини має бути ще належним чином ідентифіковано і тільки тоді стане зрозуміло, скільки людей стали жертвами пожежі, яка мала місце 14 червня цього року.

У лондонській поліції оприлюднили заяву, у якій повідомили, що на даний час розслідуванням причин та наслідків цієї пожежі займаються понад 250 фахівців.

Наразі ідентифіковано тільки 21 особу, які загинули під час пожежі.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40512382


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju