Всі новини     Субота, 15 липня 2017 - 04:38

Обережно! У Лондоні все більше нападають з кслотою

Обережно! У Лондоні все більше нападають з кслотою

Двох підлітків було заарештовано через підозру вприскування кислотних речовин у обличчя людей у п'яти окремих випадках, які трапились всього лиш за 90 хвилин у Лондоні, у четвер ввечері.За попередніми даними двоє молодиків на мопедах вчинили п'ять так званих кислотних нападів на людей у лондонських околицях Islington, Stoke Newington та Hackney. Напади мали місце у четвер ввечері. У двох цих нападах вони облили кислотою обличчя кур'єрів закусочних кафе, після чого викрали їх мопеди, на яких потім вони вчинили ще три кислотні напади.

Свідки розповідають, що бачили жахливі картини того, як на кур'єрів чинилися ці напади і як жахливо вони кричали від болю.

Один з жертв нападу, за повідомленнями швидкої, зазнав таких поранень, що "змінять його життя". Тобто людина може залишитись або без зору або її обличчя буде змінене назавжди.

У лондонській поліції повідомили, що вік заарештованих 15 та 16 років. Їх заарештовано на ґрунті пограбування та нанесення тілесної шкоди.

Дві кур'єрські компанії з доставки їжі, Deliveroo та UberEATS, підтвердили, що на їх працівників було вчинено кислотні напади.

Від 2010 року загалом трапилось понад 1'800 нападів на громадян з застосуванням кислоти та інших подібних речовин.

Минулого року подібні речовини використовувались у 480 злочинах, що майже у двічі більше ніж позаминулого року. Про це повідомили у лондонській поліції.

Майже третина від всіх кислотних атак, які трапились у Лондоні у минулому році, мали місце у лондонському районі Newham.

Обережно! У Лондоні все більше нападають з кслотою Панночка Resham Khan залишилась з жахливими опіками від вприскування у її обличчя кислоти, яке трапилось з нею кілька місяців тому.


Обережно! У Лондоні все більше нападають з кслотою Пан Samir Hussain змушений носити маску також через кислотну атаку, яку на нього було вчинено також кілька місяців тому.


Найбільшою проблемою боротьби з такими злочинами є те, що подібні хімікати, серед яких різні очисні рідини та відбілюванні засоби, можна вільно придбати у практично будь-якій крамниці і на це на даний час не існує жодних вікових обмежень.

Проте, в уряді вже заявили, що створять спеціальну групу, яка займатиметься аналізом цих злочинів і виробить вказівки щодо обмеження продажу подібних речовин неповнолітнім і також можливо запропонує посилення покарань за такі типи злочинів.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-40604002


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju