Всі новини     Середа, 19 липня 2017 - 12:14

Кому і скільки платить БіБіСі

Кому і скільки платить БіБіСі

Одним з найбільш високооплачуваних представників британської мовної корпорації, БіБіСі, став пан Chris Evans (на фото зліва), чия оплата за 2016-2017 фінансовий рік становила більше ніж 2.2 мільйони фунтів.Найбільш оплачуваною зіркою БіБіСі серед жінок, стала пані Claudia Winkleman, що на фото з правого боку. Вона, за той самий фінансовий рік, заробила понад 400 тисяч фунтів.

Пан Gary Lineker, який веде щоденну футбольну програму БіБіСі під назвою Матч Дня, заробив понад 1.75 мільйона фунтів і це тільки за три години щоденної роботи.

Варто нагадати, що корпорація БіБіСі вважається громадською організацією і фінансується платниками ліцензії БіБіСі, яка на даний час становить майже 13 фунтів щомісяця. Багато називають цю ліцензію податком БіБіСі, від'як всі, хто мають телевізори та інтернет, тобто мобільні телефони, лептопи, ігрові додатки та подібне, змушені платити цю ліцензію. Вам не потрібно платити ліцензію БіБіСі тільки тоді, коли вам вже за 75.

Додатково, корпорація БіБіСі також отримує ще чималі надходження від британського уряду.

Директор БіБіСі, Сер Тоні Гол, аргументує такі дикі зарплати працівників корпорації тим, що мовляв БіБіСі мусить так платити аби заохочувати найкращі таланти та підтримувати найвищі стандарти мовлення.

Сьогодні оприлюднений звіт БіБіСі, є першим таким звітом за всю історію корпорації. До оприлюднення цього звіту корпорацію змусило минулорічне законодавство, яке було запроваджено вперше. Від тепер, БіБіСі буде змушене щорічно оприлюднювати звіти про оплату праці своїх працівників, котрі отримують понад 150 тисяч фунтів на рік.

Кому і скільки платить БіБіСі Генеральний Директор БіБіСі, Сер Тоні Гол, чинна зарплата - £450 тисяч на рік


Сьогоднішній звіт показує дуже велику різницю в оплаті між працівниками БіБіСі, котрі представляють етнічні меншини Британії, тобто чорні, азійці та подібні, яких скорочено тут називають BAME (black, Asian and minority ethnic). Відомі представники цих менших, серед яких пан George Alagiah, пан Jason Mohammad та пан Trevor Nelson, отримують тільки між 250 та 300 тисяч фунтів на рік.

Також, у БіБіСі існує вельми велика різниця між оплатами британцям та жінкам з етнічних меншин. Найбільш високооплачуваною зіркою БіБіСі серед цих меншин є пані Mishal Hussain, яка веде ранкову програму «Сьогодні» (Today), що виходить кожного буднього дня на радіо БіБіСі 4. Вона також веде й додаткові програми БіБіСі. Її річна зарплата трохи перевищує 200 тисяч фунтів.

Кому і скільки платить БіБіСі Пан Мішел Гусейн, яка веде програму Today, річна зарплата £250К


Загалом, серед всіх тих, що отримують у БіБіСі більше ніж 150 тисяч фунтів на рік, 96 осіб.

Цей звіт не оприлюднює точні суми, а тільки подає горішню та нижню межі оплат праці. Також, цей звіт не оприлюднює оплати працівників, котрі працюють на світову службу БіБіСі, яка є комерційною рукою БіБіСі. Найбільшим платником світової служби БіБіСі є британський уряд.

Загалом, на оплату всіх зірок разом взятих, котрі отримують понад 150 тисяч фунтів, корпорація БіБіСі витрачає понад 193 мільйони фунтів.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-40653383


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju