Всі новини     Вівторок, 08 серпня 2017 - 13:14

Британську модельку хотіли продати у секс рабство на Близький Схід

Британську модельку хотіли продати у секс рабство на Близький Схід

Британську фотомодель звабили до Італії під виглядом зйомки для одного відомого таблоїду, але коли вона прибула у місто Мілан, її зустріли, посадили в машину, обезтямили препаратом кетамін і відвезли у село Borgial, що на північний захід від міста Turin, у Альпах, поблизу кордону між Францією та Італією.Згодом, панночці Chloe Ayling, якій зараз 20 років, було повідомлено, що її продадуть, як секс рабиню, на одному з онлайн аукціонів Близького Сходу.

Італійський адвокат, який представляє дівчину, розповів журналістам, що вона зрозуміла ситуацію і обрала тактику скорення, яка дала їй можливість уникнути насильства.

Через п'ять днів її було звільнено та доставлено до британського консульства у місті Мілан, яке розташоване у північній частині Італії.

Банда, яка захопила дівчину, називає себе Чорна Смерть (Black Death). Одним з учасників цієї банди, якого вже заарештовано, є громадянин Польщі, пан Lukasz Herba. Він мешкає у середній Англії, у містечку Oldbury.

За словами італійської поліції за панночку Клое Ейлин планували взяти 230 тисяч фунтів. Вона є мешканкою південного Лондона.

Британську модельку хотіли продати у секс рабство на Близький Схід Фото пана Lukasz Herba, яке оприлюднила італійська поліція


Ця новина вперше з'явилася у британській пресі минулої неділі.

Наразі італійською та британською поліцією проводиться розслідування цієї справи.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-40858323


Що таке Кетамін

Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju