Всі новини     Субота, 19 серпня 2017 - 08:52

Дзвони Big Ben перестануть дзвонити до 2021

Дзвони Big Ben перестануть дзвонити до 2021

З понеділка, 21 серпня, лондонці більше не зможуть чути всесвітньо відомі дзвони годинника Биґ Бен (Великий Бен), який вмонтовану у вежу Елизабет (Elizabeth Tower).Мовчання годинника спричинене запланованим ремонтом і триватиме воно приблизно до 2021 року, якщо ремонт завершать вчасно, що у Британії трапляється надзвичайно рідко.

Останній раз Биґ Бен дзвонитиме о півдні, у понеділок 21 серпня, після чого у вежі та у самому годиннику почнуться реставраційні роботи.

Дзвони Биґ Бена звучать у Лондоні вже 157 років, відколи було збудовано Вестмінстерську Вежу Елизабет.

Від того часу, дзвін Биґ Бену припинявся у 1983 році, коли проводили заплановані реставраційні роботи, і потім знову, на короткий час, у 2007 році, з тієї ж причини.

Адміністрація будинку британського парламенту сказала, що головною причиною зупинки дзвонів є захист працівників, котрі будуть виконувати реставраційні роботи у вежі.

Проте, у адміністрації також заявили, що годинник все ж таки дзвонитиме під час головних подій, серед яких Новий Рік та Неділя Пам'яті (Remembrance Sunday).

Головний годинникар Биґ Бену, пан Steve Jaggs, каже, що замовкання Биґ Бену є суттєвим та необхідним кроком для проведення якісних реставраційних заходів.

Дзвони Big Ben перестануть дзвонити до 2021 Биґ Бен (як вежа) важить 14 тон, а його висота сягає 96 метрів


Величний Дзвін (Great Bell) є частиною Величного Годинника (Great Clock), який вмонтовано у Вежу Елизабет (Elizabeth Tower). Вся споруда найбільше відома, як Биґ Бен (Big Ben).

Вежа важить 14 тон, а висота вежі 96 метрів.

Головний архітектор реставраційного проекту, пан Adam Watrobski, каже, що під час цих реставраційних робіт у вежі буде встановлено нове устаткування, серед якого новий ліфт, оновлений туалет та оновлена кухня.

Також проводитиметься вкрай необхідний ремонт стін та інших структурних об'єктів вежі і її зроблять більш енергозаощадливою.

Величний Годинник буде розібрано на головні агрегати, які буде відремонтовано та почищено.

На час ремонтних робіт, стрілки годинника будуть рухатись за допомогою електромотору. Це відбуватиметься до тих пір, поки не відремонтують весь оригінальний механізм. Це означає, що Биґ Бен продовжуватиме показувати правильний час.

Влада Вестмінстера також планує ремонт будинку парламенту, який має назву Вестмінстер. Проте, наразі ще не відомо, коли почнуться ці роботи, від'як узгодити проект не так просто, адже на це піде мільярдів фунтів.

Дзвони Big Ben перестануть дзвонити до 2021 Аби зробити влучне фото Великого Бену, головне знайти правильне місце
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-40922169


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju