Всі новини     Субота, 26 серпня 2017 - 12:04

Перед Букінгемським Палацом підозрілий терорист поранив поліціянтів

Перед Букінгемським Палацом підозрілий терорист поранив поліціянтів

Британська анти-терористична поліція почала розслідування випадку, який трапився у п'ятницю ввечері перед самою резиденцією Її Величности, після того, як двоє поліціянтів отримали ножеві поранення.Повідомляють, що офіцери поліції побачили холодну зброю з великим лезом у одному з легкових автомобілів, який вони зупинили поблизу палацу.

Коли поліціянти намагались заарештувати власника зброї, він чинив опір, через що обидва поліціянти отримали легкі ножеві поранення.

Повідомляється, що підозрілому терористові 26 років. Він також отримав легкі поранення під час його арешту, який здійснювався на ґрунті підозри у нападі та нанесенні тілесних ушкоджень, згідно з Актом про Тероризм.

Жоден з членів Королівської Сім'ї на той час не були присутніми у Палаці Бакинема.

Речник Палацу повідомив, що цей інцидент жодним чином не вплине на графік відвідування Палацу туристами, та жодним чином не змінить графіку цих відвідувань.

Випадок трапився вчора ввечері, о 20:35, на вулиці поруч з кільцем Мал, яке прилягає до Букінгемського Палацу і яке межує з його кордонами.

Чоловік зупинив свій автомобіль у забороненій зоні, після чого поліція вирішила його обшукати і саме це спричинило інцидент.

Підозрілий терорист наразі перебуває на допиті у одній з дільниць поліції у центральному Лондоні.

Також повідомляють, що обидвох офіцерів поліції, котрі отримали поранення, вже було виписано з лікарні.

Перед Букінгемським Палацом підозрілий терорист поранив поліціянтів Випадок трапився перед самим Букінгемським Палацом


Перед Букінгемським Палацом підозрілий терорист поранив поліціянтів У п'ятницю ввечері на місці інциденту


Одна зі свідків каже, що зброя спочатку виглядала, як меч. Вона сказала журналістам: "Поліція не відразу подалась до машини. Спочатку були якісь гучні крики. Я не знаю, що то за крики. Виглядало трохи, як паніка. Мій партнер бачив меч, який я сама не бачила. Він також бачив поліціянта з кривавими руками та бачив, що його груди чи рука були поранені. Поліціянт потім вже мав ножа у своїх руках і пішов до своєї машини.".джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-41055985


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju