Всі новини     Неділя, 27 серпня 2017 - 19:31

У Лондоні чергове пограбування на майже 2М фунтів

У Лондоні чергове пограбування на майже 2М фунтів

Аби викрасти коштовностей на суму 1.8 мільйонів фунтів, троє злодіїв спромоглися пробити та пролізти крізь маленьку діру в стіні однієї з крамниць коштовностей, яка розташована у околиці східного Лондона під назвою Forest Gate.Золото, діамантові намиста та інші ювелірні вироби зникли з полиць крамниці під назвою Joyalukkas раннього ранку, ще 10 липня.

Все, що мали у своєму арсеналі злодії, це кувалда та кілька невеликих ломів. Вони змогли пробити дірку в задній стіні крамниці. Величина дірки була достатньою для того аби пролізти та майже цілковито "почистити" крамницю.

За даними поліції, троє злочинців вибирали коштовності у крамниці, у той час, як решту спостерігали на вулиці.

Загалом вся "операція" тривала приблизно три години.

Випадок трапився ще 10 липня, але весь цей час поліція мовчала про цей випадок зі сподіванням схопити злодіїв. Поліція також каже, що за їх даними у пограбуванні брали участь загалом вісім людей.

Жодного з них ще не було затримано.

У Лондоні чергове пограбування на майже 2М фунтів Вартість всіх коштовностей оцінюють у 1.8 мільйонів фунтів


Запис відеоспостереження, який тепер оприлюднили у Скотленд Ярді, показує двох чоловіків у крамниці, один з яких мав на собі яскраву рожеву бурку.

Інспектор розшуку відділення кримінальних розслідувань району Ньюгем, пан Andy Pallett, каже: "Це було дуже ретельно сплановане та хоробре пограбування крамниці ювелірних виробів. За нашими підрахунками з крамниці було викрадено золотих та діамантових коштовностей на загальну суму 1.8 мільйонів фунтів. За нашими даними, для того аби пробити діру в стіні, злодіям було потрібно не більше 20 хвилин. Це радше за все було вельми гучною роботою і тому ми зараз звертаємось до всіх, хто міг щось чути чи бачити того ранку та до всіх, хто у той час був поблизу крамниці. Будь ласка, телефонуйте нам безкоштовно на номер 999.".джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-41046783


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju