Всі новини     П'ятниця, 01 вересня 2017 - 21:33

G4S призупинила роботу 9 працівників центру затримки мігрантів біля Ґатвика

G4S призупинила роботу 9 працівників центру затримки мігрантів біля Ґатвика

Після того, як журналіст популярної програми БіБіСі під назвою Панорама, таємно влаштувався працювати у центр затримки та усунення мігрантів під назвою Брук Гауз (Brook House), який розташований неподалік аеропорту Gatwick, він оприлюднив результати свого розслідування, які спричинили чи малий скандал у британському політикумі та суспільстві.Дана програма буде транслюватись на каналі BBC 1, в понеділок, 4 вересня, о 21:00 і буде доступною для перегляду на території Сполученого Королівства.

Найбільша британська приватна охоронна компанія під назвою G4S, яка оперує вище згаданим центром за контрактом з центральним урядом СК, сьогодні повідомила, що після того, як їй було попередньо показано уривки програми, керівництво негайно відхилило 9 працівників від виконання своїх обов'язків, до завершення повного розслідування цього скандалу.

Британські лейбористи, які на даний час перебувають в опозиції, закликають уряд СК негайно призупинити дію цього контракту і провести повторний конкурс та нагородити цим контрактом іншу компанію.

Попри те, що програму ще не було показано, її журналісти розповідають, що у них є відео записи, котрі свідчать про напади, зловживання та знущання працівників центру Брук Гауз над мігрантами, котрі перебувають там в очікуванні повернення у свої країни.

Важливо розуміти, що люди, котрі мешкають у цьому, та подібних йому центрах, у жодному випадку не вважаються злочинцями, офіційно чи неофіційно.

Журналісти повідомляють про те, що у центрі панує атмосфера спонукання до різних форм самоу шкодження та самогубств і там вельми поширено вживання наркотиків.

У компанії G4S (джі фо ес) повідомили, що наразі їм не було офіційно надано жодних відео записів, але разом з цим керівництво фірми заявило, що: "У нашій компанії не має бути місця подібній поведінці.".

Серед дев'яти працівників компанії, чиї обов'язки було негайно призупинено, одна медсестра, та ще шість чоловіків, серед яких шість офіцерів охорони і ще два менеджери центру.

Окрім цього, ще кілька працівників центру Брук Гауз було переведено у режим "обмеженого доступу до виконання обов'язків".

G4S призупинила роботу 9 працівників центру затримки мігрантів біля Ґатвика Відео зйомки проводились таємно одним з журналістів, який влаштувався туди охоронцем


Програма також додатково використовує ще один відео запис, який також був зроблений таємно, ще раніше, одним з колишніх охоронців центру, паном Callum Tulley.

Журналісти розповідають, що у процесі приготування програми, вони стали свідками "хаосу, некомпетентності та відвертих знущань", які постійно панували у цьому центрі.

У програмі йдеться про те, що мешканців центру, котрим було відмовлено у наданні політичного притулку у СК, часом поселяли навіть у ті самі камери, у яких перебували іноземні злочинці, котрі очікували депортації після того, як відсиділи свої покарання. Кількість цих злочинців складає приблизно половину від всіх мешканців центру.

Кореспондент БіБіСі, пан Danny Shaw каже, що ці звинувачення кладуть серйозні питання щодо спроможності цієї охоронної фірми утримувати подібні центри у майбутньому.

Зі свого боку керівництво компанії заявляє, що призупинка виконання обов'язків окремих її працівників є попереднім вчинком і що, справи цих працівників вже передано відповідним державним органам для подальшого розслідування.

Директор відділу охорони центрів затримки у компанії G4S, пан Jerry Petherick каже що: "Це просо мерзенно, це ганебно. Моїми обов'язками є просування найкращих стандартів догляду і я цілковито беру на себе особисту відповідальність за вчинки мого персоналу.".

Проте, про свою особисту відставку пан Песерик наразі ще не оголосив.

G4S призупинила роботу 9 працівників центру затримки мігрантів біля Ґатвика Центр Brook House перебуває у повній відповідальності однієї з найбільших охоронних фірм у світі, G4S, від імені Внутрішніх Справ СК (Home Office)


Головиха парламентського комітету з питань біженців, лейбористка пані Thangam Debbonaire, заявила, що дію цього контракту має бути призупинено та оновлено.

У сьогоднішній розмові з БіБіСі, пані Дебонеа сказала: "Ці люди, котрі не є злочинцями, а є тільки тимчасово затриманими. Мені прикро, що наші Внутрішні Справи упродовж останніх кількох років, використовують затримку, як перший ресурс, а не як останній, як це мало би бути насправді.".

Речник Внутрішніх Справ СК, у свою відповідь заявив: "Ми засуджуємо будь-які дії, що кладуть у зону ризику гідність та безпечність мешканців центрів усунення мігрантів. Ми маємо дуже чіткий погляд на те, що з затриманими мігрантами мають поводитись гідно та з пошаною і тому від керівництва компанії G4S ми очікуємо повного та глибокого розслідування всіх цих звинувачень та відповідних висновків.".

Компанія G4S оперує центром Брук Гауз від імені Home Office і також надає свої послуги у багатьох інших секторах, серед яких технології, догляд, судочинство та транспортування готівки. На цю компанію загалом працює 585 тисяч працівників у приблизно сто країнах світу.

Останнім часом ця компанія дуже часто привертала до себе увагу, але більше з негативного боку, ніж з позитивного. У 2014 році компанія витягнула з кошиків Міністерства Юстиції СК зайвих 109 мільйонів фунтів у процесі ярликування злочинців. У 2012 році ця ж сама компанія не змогла забезпечити задовільною кількістю працівників олімпійські ігри, котрі тоді проходили у Лондоні.

У минулому році проти вісьмох працівників фірми було почато кримінальне провадження за знущання над ув'язненими підлітками виправної колонії ще одного центру, яким оперує компанія і який має назву Medway Secure Training Centre і розташований у місті Рочестер, що у графстві Кент.

G4S призупинила роботу 9 працівників центру затримки мігрантів біля Ґатвика У центрі Брук Гауз мешкає 508 затриманих осіб чоловічої статі, серед яких іноземні злочинці та нелегальні мігранти з таких країн, як Пакістан, Албанія, Ніґерія, Афганістан та Індія.


Центр Брук Гауз є одним з 11 подібних центрів затримки та усунення мігрантів, котрі розташовані у різних частинах Англії. У минулому році через ці центри загалом пройшло понад 28 тисяч людей, серед яких 71 дитина (до 16 років).

Програму Панорама ви зможете дивитись у прямому ефірі в понеділок, 4 вересня, о 21:00, якщо ви на території СК або якщо використовуєте проксі сервер СК, за наступним посиланням:
http://www.bbc.co.uk/programmes/b094mhsn

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-41121692


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju