Всі новини     Середа, 27 вересня 2017 - 09:51

У Англії та Уельсі зростають крадіжки автомобілів

У Англії та Уельсі зростають крадіжки автомобілів

За даними приватної компанії RAC (Королівський Автомобільний Клуб), число крадіжок автомобілів на території Сполученого Королівства за останні три роки зросло на 30 відсотків.Тільки за 2016 рік у Британії було викрадено майже 86 тисяч транспортних засобів, що на 20 тисяч більше ніж у 2013 році.

У компанії кажуть, що крадії стають все більш кмітливими у подоланні сучасних засобів захисту автомобілів. Вони вдаються до застосування найостанніших технологій.

Для складання цього звіту RAC використовувало дані 40 сил поліції Англії та Уельсу.

Найгіршим містом для власників автомобілів за минулі три роки став Лондон, на який припадає майже третина від всіх викрадених автомобілів у Британії.

За Лондоном йде західна частина середньої Англії (West Midlands), потім графство Йоркшиа та місто Манчестер.

Найвищі темпи зростання автомобілів за останні три роки було зафіксовано у графстві Уоруикшиа, яке розташоване на заході середньої Англії. Зростання крадіжок автомобілів у цьому графстві за цей самий час склало майже 190%.

За словами фахівців, ці дані можуть потенційно спричинити ще більше зростання автомобільної страхівки.

Мабуть саме й тому страхові компанії все частіше оприлюднюють подібну статистику, аби мати ще одну причину виправдати своє підвищення ціни на страхівку.

Проте, у Внутрішніх Справах кажуть, що попри це зростання, число крадіжок автомобілів все одно залишається на історично низькому рівні. Ці дані базуються на останніх опитуваннях громадськості.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-41409528


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju