Всі новини     Четвер, 28 вересня 2017 - 13:59

Дві британські нео-нацистські групи додано до переліку заборонених

Дві британські нео-нацистські групи додано до переліку заборонених

На основі анти-терористичного законодавства, дві британські нео-нацистські групи, котрі мають назви Scottish Dawn та група NS131, котрі є спільниками британської нео-нацистської групи National Action, було додано до переліку груп, заборонених у Сполученому Королівстві.Нео-нацистську групу під назвою National Action було заборонено у минулому році.

Домашня Секретарка СК, пані Амбер Рад, сказала, що ці групи є "насильницькими, гомофобними та анти-семітськими і закликають до насильства та розпалюють ненависть".

Ця заборона означає, що членство чи підтримка цих організацій від сьогодні вважається кримінальним злочином, який тягне за собою десятирічний термін ув'язнення.

Минулої середи, на базі анти-терористичного законодавства, було заарештовано 11 чоловіків. Ці арешти є частиною загально національного розслідування дій групи National Action.

Група Scottish Dawn описує себе, як "новий ідентифікаційний соціальний рух, утворений у цьому році на базі різних організацій з метою вироблення спільної концепції шотландської ідентичності та забезпечення собі гідного місця на шотландській політичній арені".

Група NS131, повна назва якої «Національна Соціальна Анти-капіталістична Дія», є платформою, яка присвячена просуванню та розповсюдженню вуличного мистецтва NS (NS street art), яке включає в себе розмальовування стін будинків та інше графіті, яке закликає до ненависті.

На даний час у СК налічується 71 заборонена організація, 70 з яких є міжнародними. Ці організації заборонено на основі Акту про Тероризм 2000 року (Terrorism Act 2000).

Дві британські нео-нацистські групи додано до переліку заборонених Один з малюнків членів групи NS131
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-41430740


Подібні статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju