Всі новини     П'ятниця, 29 вересня 2017 - 10:54

Дуже багато британців хочуть отримати громадянство ЄС

Дуже багато британців хочуть отримати громадянство ЄС

За останні 12 місяців десятки тисяч громадян Сполученого Королівства звернулись у консульства інших країн ЄС з проханням про отримання громадянства цих країн. Найбільшу кількість заяв від британців на отримання додаткового громадянства отримала Ірландія.Разом з цим, кількість громадян СК, котрі подали прохання на отримання громадянства у інші країни ЄС, за період від липня 2016 до липня 2017 року, зросла у більше ніж два рази.

Відомий британський актор, який нещодавно отримав Оскара, пан Colin Firth, (на фото нижче) також належить до числа тих, хто звернувся за громадянством ЄС. Минулого тижня він підтвердив, що його прохання про отримання італійського громадянства виявилось успішним. Тобто він вже громадянин СК та Італії.

Дуже багато британців хочуть отримати громадянство ЄС Британський актор, пан Колин Фирт зі своєю італійською дружиною


Журналісти БіБіСі звернулись до всіх країн ЄС з проханням отримати статистику щодо того, скільки британців подали заяви на отримання їх громадянства перед минулорічним референдумом і скільки після нього.

Отримати абсолютно точні дані зі всіх країн не було можливим, але дані, які було успішно отримано, вказують на те, що багато людей звертаються за подвійним громадянством, як запобіжний засіб на той випадок, якщо перемовини про Брекзит не матимуть бажаного для них результату.

Наступний графік показує кількість громадян Сполученого Королівства, котрі звернулись з заявами на отримання громадянства у різні країни ЄС.
Дуже багато британців хочуть отримати громадянство ЄС Кількість звернень британців на отримання громадянства країн ЄС


За 12 місяців до референдуму, за отриманням громадянства Ірландії офіційно звернулись приблизно 25 тисяч осіб, а за 12 місяців після референдуму, кількість таких звернень вже сягала більше ніж 64 тисячі.

Значно зросла кількість британців, котрі звертаються за отриманням громадянства Іспанії. За 12 місяців до референдуму їх було 2'300, а за 12 місяців після нього, їх вже було 4'558.

За отриманням громадянства Швеції звернулось понад 2 тисячі британців. За рік до референдуму таких звернень було тільки 969.

За громадянством Данії до референдуму було звернулось 289 британців, а після нього 604.

За громадянством Польщі за 12 місяців до референдуму було тільки 152 звернення, а після референдуму їх було вже 332.

У Німеччині подібні дані готуються урядами земель. Центральний уряд там не має компетенції на подібну статистику.

Якщо взяти дані тільки німецької столиці, міста Берлін, то там за рік до референдуму було тільки 60 заяв на громадянство, а упродовж року після референдуму їх стало аж 810.

За останніми даними, приблизно один мільйон громадян Британії живуть у різних країнах ЄС.

З іншого боку, на території СК на даний час проживає понад три мільйони громадян ЄС, багато з яких також намагаються отримати британське громадянство.

Наступний графік показує кількість громадян різних країн ЄС, котрі звертаються за британським громадянством.
Дуже багато британців хочуть отримати громадянство ЄС Кількість громадян ЄС, які звертаються за громадянством СК, по країнах ЄС


Загальна кількість заяв на отримання британського громадянства, яка надійшла від громадян країн ЄС за 12 місяців до референдуму, становила майже 16 тисяч, а за 12 місяців після референдуму таких заяв було вже понад 28 тисяч.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-41430927


Також у цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju