Перелік новин     Понеділок, 09 жовтня 2017 - 11:26

У вас залишився один тиждень аби витратити старі однофунтові монети

У вас залишився один тиждень аби витратити старі однофунтові монети

Від 16 жовтня цього року однофунтові монети старого зразка (на фото ліворуч) виходять з обігу, що означає, що після цього їх можна буде обміняти лише у банках та у поштових віддліленнх.Замість цих монет в обіг входять нові дванадцятигранні однофунтові монети (на фото праворуч).

На даний час, назад у казну повернулсь приблизно 1.2 мільярди цих монет, а на руках їх ще наразі перебуває приблизно 500 мільйонів.

Королівський монетний двір (The Royal Mint) ввів в обіг нову однофунтову монету 28 березня цього року. Це було зроблено з метою забезпечити кращий захист цих монет від копіювання.

За даними цього двору, на даний час приблизно кожна тридцята однофунтова монета старого зразка є фальшивою.

Практично всі підприємства у Британії вже оновили свої системи, які сприймають нові монети.

Проте, час від часу надходять повідомлення від великих супермаркетів, що їх візки не завжди сприймають однофунтові монети нового зразка.

Регулятор лондонського транспорту, Transport for London, заявив, що у них залишилось ще 27 машин, котрі не приймають нові монети. Але вони кажуть, що на кожній станці є принаймні одна машина, яка обов'язково бере нові монети.

Разом з цим, один з великих бюджетних супермаркетів під назвою Poundland, заявив, що братиме однофунтові монети старого зразка ще до кінця цього місяця.

Нову однофунтову монету описують, як одну з "найбільш захищених монет у світі", яка має низку деталей, котрі практично не можливо скопіювати. Чи це так, покаже час.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-41545288
Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju