Всі новини     Середа, 18 жовтня 2017 - 00:58

Парі вдалося уникнути в'язниці за секс у Domino's pizza

Парі вдалося уникнути в'язниці за секс у Domino's pizza

Чоловікові і жінці, котрі в лютому цього року займались сексом у крамниці приготування піци під назвою Домінос у місті Scarborough, яке розташоване у графстві Йоркшиа, що на півночі Англії, все ж таки вдалося уникнути ув'язнення за цей вчинок.Пані Daniella Hirst, 29 років і пан Craig Smith, 31 рік, потрапили під запис відеоспостереження крамниці, 18-хвилинне відео якої показало, як пані Гирст спочатку виконувала оральний секс для пана Смит, після чого пара продовжила секс на прилавку крамниці.

Справа слухалась у мировому суді міста Скарбороу.

На суді пані Гирст визнала себе винною в "порушенні громадської пристойності". Пана Смит також було визнано винним у цій справі.

Під час виголошення вироку, суддя сказав, що через цей випадок пара була дуже близько до ув'язнення.

Обидвом обвинуваченим присудили по 12 місяців громадського ордеру. Їм також забороняється з'являтись на вулиці між 19:00 та 07:00 годинами до 27 березня 2018 року.

Громадський ордер передбачає нагляд за покараними з боку місцевих органів влади за дотриманням правил поведінки. У цей період парі також може бути наказано виконувати неоплачувані роботи на користь громади та передбачає проходження особливої виховної роботи для покращення поведінки.

Парі вдалося уникнути в'язниці за секс у Domino's pizza Пара вирішила зайнятись сексом аби якось прогаяти час закім чекали на піцу


Парі вдалося уникнути в'язниці за секс у Domino's pizza Камера крамниці записала 18 хвилин акту
джерело: http://metro.co.uk/2017/10/17/couple-caught-on-cctv-having-sex-in-dominos-spared-jail-7006731/
Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju