Всі новини     Середа, 08 листопада 2017 - 13:31

Згідно з Райськими Паперами Її Величність та Принц Чарлз також уникають сплати податків

Згідно з Райськими Паперами Її Величність та Принц Чарлз також уникають сплати податків

Так звані Райські Папери (paradise papers), які нещодавно потрапили в руки журналістів британської Ґардіан та БіБіСі, виявляють просто неосяжні суми, які виводяться у офшорні зони та показують як далеко можуть піти компанії аби тільки не сплачувати податки у себе на батьківщині.Документи містять сотні сторінок порад компаніям про те, як можна законно та вельми ефективно вивести свої гроші у офшорні зони і таким чином уникнути сплати мільйонів фунтів податків.

Одним з таких документів стала дорадча "брошурка" на цілих 60 сторінок, котру було розроблено для американської фірми під назвою Blackstone, яка кілька років тому через офшори придбала бізнес парк у західному Лондоні за 480 мільйонів фунтів.

Провідні британські бухгалтерські фірми дуже активно радять своїм клієнтам використовувати офшорні зони, котрі також називають британськими податковими райчиками, що у кінцевому випадку може заощадити цим клієнтам сотні мільйонів фунтів через несплату податків на території СК.

Варто зазначити, що згідно з чинним законодавством Сполученого Королівства, всі ці уникання не порушують жодної статті чинного британського законодавства.

Проте, у британській податковій (HMRC) вже заявили, що надіслали офіційні прохання до Ґардіан та БіБіСі аби ті надали їм якомога більшу кількість цих документів. Ці документи потрапили до рук британських журналістів від журналістів німецького видання Зюддойче Цайтунґ.

Вище згадана фірма Blackstone нещодавно також подала заяву на придбання у Лондоні 13-гектарного центру під назвою Chiswick Park, де розташовані штаб-квартири таких компаній, як Pokémon, Avon та QVC і все це також через офшори, аби уникнути сплати багатомільйонних податків з придбання маєтків.

За ціною всього 75 Євро, яку потрібно сплатити за заснування кожної окремої фірми у офшорній зоні, Blackstone, заснувавши там чимало таких фірмочок, змогла значно знизити суму своїх податків, що допомогло компанії зекономити 30 мільйонів фунтів тільки від оренди своїх приміщень.

Порадником в униканні від сплати цих податків для компанії Blackstone виступала відома британська бухгалтерська фірма під назвою Appleby, яка також дуже активно допомагала цій самі компанії у придбанні торгового центру у шотландському місті Ґлазґоу вартістю 190 мільйонів фунтів.

Райські Папери також показують, що британська королівська не є вже й такою патріотичною, коли йдеться про сплату податків у британський бюджет. Папери свідчать, що Герцогство Корнволу (Duchy of Cornwall) ще у 2007 році таємно купило акцій на суму 13 мільйонів доларів на бермудських островах. Цей величезний маєток належить Принцові Чарлзу.

Проте, речники герцогства заявили, що сам Принц Чарлз не має жодного прямого відношення до цієї фінансової афери, а у резиденції Принца, у Кларенсовій Хаті (Clarence House) категорично від цього відхрестились і сказали, що "не мають ніякого поняття про ці справи взагалі".

Мабуть найбільш приголомшливою для британців стала новина про те, що Її Величність Королева Елизабет ІІ та Герцогство Ланкастеру (Duchy of Lancaster), яке забезпечує Її Величність інвестиціями, котрі щорічно дають їй дохід у 500 мільйонів фунтів від оренди своїх приватних маєтків, також замішані у чималій кількості схем уникання сплати податків у Британії.

Папери показують, що герцогство має інвестицій на 10 мільйонів фунтів у офшорних фондах, котрі базуються на Кайманових Островах та Бермудських Островах, які розташовані карибському басейні.

Згідно з паперами, Її Величність також інвестувала чималі суми у компанію BrightHouse, яка наживається на найбідніших британцях через продаж їм електротоварів у кредит під шалені відсотки. Для прикладу, якщо ви купите у крамниці Currys лептоп за 600 фунтів, то у крамниці BrightHouse після сплати кредиту цей самий лептоп вам обійдеться у цілих 2 тисячі фунтів.джерело: https://www.theguardian.com/news/paradise-papers


Схожі статті:

В понеділок позачерговий вихідний В понеділок позачерговий вихідний11.09.2022
Майкрософтська компанія заплатила нуль податків Майкрософтська компанія заплатила нуль податків3.06.2021
Помер Принц Филип Помер Принц Филип9.04.2021
У Палаці сприймають питання расизму дуже серйозно У Палаці сприймають питання расизму дуже серйозно10.03.2021
Вся королівська сім'я та правонаступництво Вся королівська сім'я та правонаступництво17.02.2021
Гамильтона висунули на лицаря Гамильтона висунули на лицаря22.11.2020


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju