Всі новини

18.04.2018 - 11:44

Середа, 18 квітня 2018 - 11:44


Послухати(3.5МБ):

На королівському весіллі можуть бути протести республіканців

На королівському весіллі можуть бути протести республіканців

Британські ЗМІ повідомляють, що анти-монархістська група звернулась з проханням до поліції про надання їм можливості провести мирний протест у Уиндзорі, біля місця, де буде відбуватись весілля Гарі Уиндзора (Принца Гарі) та його нареченої, Меґан Маркл.


Британський рух анти-монархістів, який має назву Республіка (Republic), кого у Британії також часто називають просто республіканцями, виступає за скасування монархії у Сполученому Королівстві, перетворення його на республіку та за прямі вибори голови держави. Наразі головою британської держави є Королева Елізабет ІІ.

Пан Graham Smith, який є головою цього руху, описує прийдешнє королівське весілля, яке відбудеться 19 травня цього року, як "рекламну кампанію за пропаганду монархії".

Він звернувся з листом до головного констебля Поліції Темзівської Долини (Thames Valley Police), яка має юрисдикцію на території Уиндзора, з проханням не заарештовувати мирних протестантів.

Уздовж всього весільного маршруту для молодої пари буде утворено безпечний коридор.

У поліції також оголосили про низку інших заходів безпеки під час весілля, серед яких встановлення особливих перешкод на випадок атаки автомобілями, та використання сканерів безпеки, котрі використовуються у британських аеропортах.

Територію навколо Каплиці Св. Джорджа (St George's Chapel), що у Зáмку Уиндзора (Windsor Castle) будуть патрулювати озброєні поліціянти.

Республіканці звертаються з проханням, аби їх мирному протестові ніхто не робив перешкоди, навіть якщо цей протест відбуватиметься в середині зони безпеки.

Пан Смит зокрема каже: "Монархія є суперечливою установою і, попри те, що це є приватне весілля, всі головні королівські події, такі як ця, використовуються з метою пропаганди монархії.
Саме тому, тут особливо важливо дотримуватись звичайних процедур та дозволити проведення мирного протесту."

Він звернувся з проханням до поліції, аби вони не заарештовували тих, що матимуть з собою різні плакати та прапори.


     Кинути у Туитер Стежити у Туитер     Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні


Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju