Перелік всіх новин

NHS: зарплата медсестер падає, зарплата начальства зростає

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????За останні п'ять років зарплата медпрацівників у державній службі здоров'я - NHS впала в той час, коли високопосадовці насолоджуються зростанням зарплати.

Згідно інформаційного центру Здоров'я та догляду, тільки за 2014 рік середня зарплата медсестер, акушерок та виїзних лікарів служби NHS [Ен-Гейч-Ес] впала на 0,2% до 30713 фунтів. Проте, зарплати головних високопосадовців NHS за той самий період виросли на більше ніж на 2%, в середньому від 77315 до 78606 фунтів.

Лікар Peter Carter, виконавчий директор та генеральний секретар найбільшої британської профспілки медичних працівників, Royal College of Nursing, що цього тижня попередив уряд Торі про те, що негативні наслідки обмежень фінансування NHS та напад на працівників стануть "червоною" лінією для початку страйків медперсоналу, каже, що збільшення зарплати високих чинів без збільшення зарплати решти медпрацівників просто деморалізує всю державну службу здоров'я та зведе нанівець якість надання послуг.

джерело: http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/nhs-nurses-see-their-wages-fall-over-the-past-year--while-senior-managers-enjoy-a-pay-rise-10268012.html