Перелік всіх новин

20 Найнедоступніших універститерів Британії

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Видання The Independent опублікувало перелік 20 британських університетів, у котрі найважче попасти.

Якщо запитати студентів, чи задоволені вони навчанням в університетах, у котрі найважче попасти, то відповідь буде "Ні".

Також і незадоволені студенти університетів таблиці рейтингу університетів на 2016 рік

Третім у таблиці названо університет London School of Economics (LSE) [лондонська школа економіки], де важкість вступу на четвертому місці і складає 523 необхідні бали.

Попри такий високий рейтинг цього університету, студенти у ньому ніяк не найщасливіші і у рейтингу студентського задоволення дають йому тільки 3,95 із 5 балів, котрі визначаються тим, яку якість освіти отримують студенти, що кладе даний університет аж на 20 місце.

Подібна ситуація також і з University College London (UCL), котрий у рейтингу важкості вступу на 7 місці, а у рейтингу задоволення якістю навчання на 13-у.

У таблиці також є й університети, важкість вступу у котрі набагато нижча, проте студентське задоволення набагато вище.

джерело: http://www.independent.co.uk/student/news/the-universities-which-are-easier-to-get-into-and-have-higher-levels-of-student-satisfaction-10263148.html