Перелік всіх новин

Голова бізнес індустрії закликає до змін екзаменаційної системи

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Генеральний директор спілки роботодавців (CBI), Джон Кридленд, закликає до скасування чинної системи екзаменування середньої освіти, від'як вважає її застарілою та такою, що, за його словами, є надто вузькопрофільною.

Пан Кридленд пропонує створити систему, у якій найважливішими екзаменами були б екзамени випускного рівня, відомого, як рівень А (A-level). Рівень А [ей] є найвищим, за ним йде рівень В [бі] і так далі. Кожний екзамен дає певну кількість балів, залежно від успішності екзамену. Сума всіх цих балів складає рівень успішності у вступі до університетів, де кожний курс має свою мінімальну прохідну кількість балів.

Він зокрема каже: "Упродовж надто тривалого часу ми самі себе переконували в тім, що маємо дуже добру екзаменаційну систему. Проте, насправді наша чинна екзаменаційна система використовується тільки для того, аби вступити до університету, а не для того, аби підготувати наших дітей до повноцінного життя в сучасному світі. Для роботодавців чинна система ніяк не пасує, від'як їм дуже часто доводиться проводити перепідготовку фахівців-початківців практично з нульової позиції.".

Він також закликає Офстед (Ofsted), який є державним наглядовим органом за освітою, аби той закликав до запровадження системи освіти, яка кладе великі акценти на іноваціях, а не таку, що зосереджується тільки на даних.

За його словами, школи не мають бути місцем, куди батьки щоранку "скидають" своїх дітей, подібно тому, як вони здають свій одяг у хімчистку.


Подібні статті: