Перелік всіх новин

Ґлестонбері - можуть перенести на інше місце (не забудьте ґумаки)

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсВідомий фестиваль музичної екстравагантності, який почався у 1970 році на фермі Уорзі (Worthy Farm) і на який з'їздяться мільйони тих, що полюбляють гучні вечірки та безкоштовний алкоголь. Ферма Уорзі розташована у графстві Самасет.

Проте, зараз виглядає так, що цей фестиваль можуть перенести зі свого рідного місця через те, що засновник та головний організатор фестивалю, пан Майкл Івис, не володіє цілим місцем, де відбувається фестиваль.

Сам пан Майкл каже: "Мене завжди турбувало майбутнє Ґлестонбері через те, що я володію тільки центральною частиною поля, де розташовується піраміда (сцена), а вся решту земля поза центром перебуває у володінні інших осіб. Це означає, що часом може виникнути проблема. Мабуть мені доведеться шукати більший об'єкт та такий, що є під контролем тільки однієї особи. Це було б ідеальною ситуацією. Все добре рано чи пізно закінчується і людині доводиться завжди щось змінювати. Я б залюбки залишився, але справи ускладнюються все більше та більше.".

Фестиваль Ґлестонбері за свої 35 років дуже змінився від свого народження, коли 1500 людей платили один фунт кожна особа і молоко було задарма з місцевої ферми для того, аби подивитись Марка Боланд та групу Кинкс.

У наш час більше 100 тисяч людей платять сотні фунтів аби подивитись Бійонс та Долі Партон.

Проте, спостерігачі за Ґлестонбері кажуть, що будь-яке намагання перенести місце скоріш за все зустріне суттєвий опір.


Ґлестонбері - після фестивалюҐлестонбері - місце поза межами сцени - можна й без ґумаківҐлестонбері: де ще є стільки болотаЗабава у ҐлестонберіҐлестонбері - майже Україна
Подібні статті:

У Ейнтрі відновився ґранд національ У Ейнтрі відновився ґранд національ9.04.2022