Перелік всіх новин

Кемерон починає перемовини про реформування ЄС

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсПрем'єр-міністр Сполученого Королівства, Дейвід Кемерон прибув до Латвії на саміт ЄС з метою початку перемовин з лідерами країн ЄС про реформування стосунків між ЄС та СК.

У саміті в Латвії Прем'єр-міністр сподівається змінити окремі пункти ЄС з метою передачі окремих повноважень Європарламенту парламентові Британії.

Перед останніми парламентськими виборами Дейвід Кемерон пообіцяв британцям, що розпочне перемовини з ЄС за обмеження впливу Брюсселя на внутрішню політику Британії, котра особливо стосується вільного пересування людей в межах ЄС. Після того, як він завершить процес реформування нових стосунків з ЄС, у Британії має відбутись референдум про її вихід з ЄС.

Головною метою саміту ЄС у Латвії є вироблення стратегії у стосунках між ЄС та колишніми країнами Радянського Союзу. Дейвід Кемерон хоче використати цей саміт також і для започаткування перемовин з лідерами країн ЄС про їх нові стосунки з Британією.

Дейвід Кемерон зустрінеться з Канцлером Німеччини, Ангелою Меркель та Президентом Франції, Франкоіз Голландом, котрі вважаються найвпливовішими особами у ЄС на наступному тижні для пошуку нової політики між ЄС та Британією.

Пан Кемерон не оприлюднив всіх деталей тих пунктів, котрі бажає змінити. Проте, відомо, що він намагатиметься отримати більше повноважень у можливості блокування британським урядом нового законодавства ЄС з метою уникнення тісніших зв'язків Британії з ЄС та намагатиметься отримати більше повноважень з метою обмеження громадян ЄС в отриманні державної допомоги, якщо тривалість їх перебування у Британії менша ніж 4 роки.