Перелік всіх новин

DVLA забороняє номер BL03 JOB але дозволяє ORG45M

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсДержавна організація з реєстрації водіїв та транспортних засобів Британії, DVLA, оприлюднила заборони на певні номерні знаки, котрі мають "невідповідні" слова, але дозволяє інші, не менш вульгарні.

DVLA має перелік заборонених знаків транспортних засобів надрукований на 46 сторінках.

Ви можете купити собі номер PEN15 (penis), але не можете купити VA61ANA (vagina). Також не можете купити BL03 JOB, але можете купити ORG45M. Забороненими також є JE55US та AL14LAH. Проте, минулого тижня номерний знак KR15HNA (крішна) було продано за 233 тисячі фунтів.

DVLA оприлюднило повний перелік заборонених номерних знаків. У переліку є, як нормальні так і божевільні і також багато релігійних та гомофобних слів. Перелік побачив світ після того, як чоловік з графства Midlands, на прізвище Islam, звернувся до DVLA з проханням про купівлю знаку 15LAM. Йому відмовили і сказали, що цей знак у переліку заборонених знаків.

Реєстраційний рік 2015, є доволі прикрим для DVLA у плані надання номерних знаків, від'як цифру 5 дуже часто вживають на номерних знаках, як замінник літери S. Тому, цього року дуже багато знаків перебувають у забороненому переліку: P15 OFF (piss off), PR15 SON (prison), PU15 SSY (pussy), SH15 TTY (shitty), WA15 TED (waisted).

Вище згаданий чоловік, Islam сказав газеті Ґардіан, що коли звернувся до DVLA за знаком 15LAM, йому відповіли, що цей знак вказує на непристойне слово. Далі він каже: "Ви уявляєте собі, що вам кажуть, що ваше прізвище непристойне.".

Попри заборону знаку 15LAM, жодної заборони на знаки M014MED, котрий очікується, що піде на аукціоні за не менше, як 100 000 фунтів та знаку MR51 NGH (Mr Singh), котрий у 2006 році пішов за 101050 фунтів.

джерело: http://www.theguardian.com/money/2015/may/22/dvla-bans-bl03-job-but-allows-an-org45m