На головну

12.07.2015 - 15:20

Лейбористів закликають голосувати проти Корбина

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Лейбористська група тиску на уряд під назвою Лейбористи Насамперед (Labour First) закликають членів Партії Лейбористів Сполученого Королівства не голосувати за пана Джеремі Корбина на виборах голови партії.

Група Лейбористи Насамперед каже, що пан Корбин, через свої крайні ліві погляди, зруйнує шанси лейбористів виграти наступні вибори у 2020 році.

Секретар групи Лейбористи Насамперед, Люк Ейкегарст каже, що: "Зрозуміло, що ми не поділяємо політичних поглядів Джеремі Корбина і впевнені в тім, що обрання його головою партії зруйнує всі шанси лейбористів на майбутніх парламентських виборах. І саме з цієї причини ми закликаємо всіх членів лейбористської партії голосувати за трьох інших кандидатів на посаду голови партії.".

Трьома іншими кандидатами є Енді Бурнам, Іветте Купер та Лиз Кендел.

У партії лейбористів існують окружні комітети (відомі, як окружні партії), котрі виконують всю роботу для того, аби місцевий член лейбористської партії, виграв чи виграла вибори у цьому округу. Ці комітети також приймають участь у висуванні свого кандидата або у підтримці іншого кандидата на голову своєї партії. Це висування не має жодного впливу на обрання голови партії, окрім того, що окремі члени партії можуть дослухатись до думки цих комітетів, котрі відомі, як CLP (окружні лейбористські партії).

Окружні комітети партії лейбористів мають визначити, кого їм висувати у якості кандидата на голову партії, до 31 липня цього року.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33490959

Подібні статті: