Згідно з останніми даними Державного Здоров'я Анґлії (PHE), загалом по СК за останні 24 години померло 1 162 людини.
Кількість інфікованих за останню добу дещо зменшилась і становить 52 618 нових інфікованих.
За даними на неділю, 3 січня, кількість тих, що лягли у лікарні СК з коронавірусом становила 3 600 осіб щоденно та понад 22 тисячі за сім днів. Дивіться таблицю останніх даних нижче.
Секретар Здоров'я СК, пан Генкок, сьогодні оголосив, що може бути й таке, що людям доведеться щепитись від коронавірусу навіть кожні шість місяців через те, що цей вірус вельми швидко еволюціює (видозмінюється). Проте, пан Генкок сказав, що про це ще точно не відомо, але аналітики наразі мають такі застереження.
Очільниця Шотландії, пані Никола Сторджин, сьогодні повідомила, що зайнятість шотландських лікарень зараз вже доходить до тієї, яка була у квітні минулого року, тобто на час найвищого пункту першої хвилі епідемії.