Всі новини

15.01.2021 - 10:55

П'ятниця, 15 січня 2021 - 10:55

З бази даних поліції зникло 150К записів

З бази даних поліції зникло 150К записів

У центральному уряді СК повідомили, що "оцінюють ризики" та впливи, за їх словами, технічної помилки, після того як британська Таймс, з посиланням на власні джерела в уряді, повідомила про те, що з бази даних поліції, де зберігались відбитки пальців, коди ДНК, історії арештів та подібне, було помилково витерто понад 150 тисяч записів.
У внутрішніх справах (Home Office) кажуть, що втрачені дані стосуються людей, котрі раніше мали арешти і потім їх було відпущено.

Але повідомляється, що дані було витерто з Національного Комп'ютера Поліції (Police National Computer), що є системою, яка утримує кримінальну інформацію практично про всіх та все у СК.

Ця система використовується поліцією та детективами у процесі розслідувань кримінальних справ і також для пошуку інформації про людей, автомобілі та карні злочини і разом з цим база даних ще утримує інформацію про підозрілих осіб, котрих було оголошено в розшук.

За словами Таймс ця помилка може бути дуже допомогти злочинцям зникнути з очей поліції та ніколи не постати перед законом через те, що кодів їх ДНК та відбитків їх пальців поліція більше не має і відтак не зможе довести їх злочини.

В уряді кажуть, що це була професійна помилка і тут в жодному разі не йдеться про хакерство. Проте, насправді ніхто в цьому не впевнений.

Члени Партії Лейбористів різко розкритикували за це уряд і кажуть, що це представляє безпеці громадян "величезну небезпеку".

Тіньовий Домашний Секретар, пан Ник Томас-Симондз (Nick Thomas-Symonds) закликав Домашню Секретарку, пані Приті Патель взяти на себе повну відповідальність за цю помилку.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Читайте також:

У Plaistow жінку пограбували під час доставки харчів У Plaistow жінку пограбували під час доставки харчів23.01.2021
У 2020 Британію залишило 1.3 мільйони міґрантів У 2020 Британію залишило 1.3 мільйони міґрантів18.01.2021
Через помилку лабораторії людям сказали, що вони мають Корону Через помилку лабораторії людям сказали, що вони мають Корону27.11.2020
Через помилку Home Office тисячу дітей не можуть оновити паспорти Через помилку Home Office тисячу дітей не можуть оновити паспорти22/08/2018
У вбивстві полячки шукають за литовцем У вбивстві полячки шукають за литовцем14.01.2021
Брекзит : Шотландець скине зігнилі молюски під брамою Вестмінстера Брекзит : Шотландець скине зігнилі молюски під брамою Вестмінстера14.01.2021

Курс Британського Фунту


всі новини wci nowyny ukrajinckoju