На головну

12.07.2015 - 15:21

Сторджин називає голосування тільки англійців неприйнятним

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Перший Міністр Шотландії, Никола Сторджин, називає плани уряду СК, згідно з якими питання, які торкаються тільки Англії голосуватимуться тільки англійськими членами парламенту, як неприйнятні.

У своєму листі до міністрів-консерваторів, вона закликає до подальших перемовин по даній проблемі і каже, що уряд Шотландії має доволі суттєве занепокоєння щодо пропозицій консерваторів Уестмінстера.

На минулому тижні члени Палати Громад від консервативної партії висунули пропозиції розглянути Уест Лозіанське питання у негайному порядку. Проте, після цього центральний уряд пообіцяв, що відкладає розгляд проекту запропонованого законодавства принаймні до вересня цього року.

У своєму листі панночка Сторджин також каже, що у Уест Лозіанському питанні насправді існує відвертий інтерес Шотландії через те, що вплив цих законів все одно торкатиметься Шотландії і те, що пропонують консерватори у Уестмінстері є просто неприйнятним.

Уест Лозіанське питання (West Lothian question) - англійські голосування з англійських питань - це пропозиція консерваторів, аби членам Палати Громад британського парламенту, котрі не представляють округи Англії, було заборонено голосувати за закони, котрі торкаються тільки Англії. Зараз дуже часто це питання скорочують і називають - Evel (English votes for English laws).Подібні статті: