Перелік всіх новин

Osborne обіцяє англійським містам радикальну деволюцію

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Чинний Канцлер Сполученого Королівства Джордж Озборн обіцяє міським радам міст Англії, за його словами "радикальну" передачу повноважень центрального уряду.

Серед запланованого розширення автономії англійських міст передбачається передача містам повноважень у сферах житлового забезпечення, транспорту, планування капітального будівництва та розробка власної політики.

Найгучнішим прикладом для всіх інших міст має стати Мáнчестер, влада котрого вже має дуже широку автономію.

За словами Озборна стара централістська модель, де все вирішувалось в Лондоні стала нікчемною, неефективною та кволою і Британія потребує нової моделі урядування, де люди на місцях матимуть вагоміше слово.

Закон про Деволюцію (Cities Devolution Bill) буде частиною Промови Королеви (Queen's Speech), котра відбудеться в кінці цього місяця.

Сьогодні на своїй промові у Мáнчестері Джордж Озборн наголосить на тому, що намагання керувати всією країною з Лондона зробило пересічного британця пасивною та віддаленою від урядування особою.

Нагадаємо, що дискусії про необхідність глибокої децентралізації та передачі повноважень від Лондона на місця значно пожвавились минулого літа перед референдумом про незалежність Шотландії, коли Прем'єр-міністр Кемерон пообіцяв Шотландії так звану "девомакс" (максимальну автономію), якщо шотландці вирішать залишитись у складі СК.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-32726171