У своїй новій книзі, яка має назву Бувай Британіє (Goodbye Britannia), пані Сильві пише, що пан Джонсон є "нерозкаяним та завзятим брехуном", який почувається так, ніби його не стосуються правила, що стосуються всіх інших.
Вона також стверджує, що окремі з брекзитерів спожиті ненавистю до Німеччини та окутані міфом про те, що Європу визволили саме вони та тільки вони.
Пані Берман також описує Брекзит, як тріумф емоцій над глуздом, який стався завдяки наповненій брехнею кампанії, у якій неґативні погляди на міґрацію експлуатувались такими особистостями, як Джонсон та Майкл Ґоув.
Пані
Сильві Бреман, за плечима якої три університети і яка служила посланницею Франції у Сполученому Королівстві між 2014 та 2017 і була однією з найвищих дипломатів у Французькій дипломатичній службі, описує зусилля Британії у здоланні коронавірусної епідемії, як одні з найгірших у світі та кладе їх поруч з зусиллями пана Дональда Трампа, та бразильського президента Джаіра Больсонаро.
Варто зазначити, що кілька днів тому кількість померлих від коронавірусної епідемії у США вже перейшла півмільйонну межу.
Пані нарікає, що пан Джонсон постійно намагатиметься маскувати Ковидом всі економічні негаразди, які приніс зі собою Брекзит.
Вона зокрема каже, що пан Джонсон належить до того класу, з якого походять вихованці елітного коледжу Ітона та Оксфордського Університету і вірять у те, що їм належить право вживати мову, яка провокує. Вона описує його, як розумного та хитрого і каже, що він використовує "брехню аби прикрасити реальність, як гру і як знаряддя влади. Цілі виправдовують засоби. Для нього не існує жодних правил.".
Вона каже: "Пан Джонсон сам дуже добре усвідомлює, що він брехун. Він цим бавиться. Саме за це його були вигнали з його першої посади.".
У своїй книзі, пані Берман намагається знайти визначення менталітетові, який привів до Брекзиту. Вона описує "партизанів Брекзиту", як таких, що викладають собі та іншим історію таким чином, що нібито "СК ніколи нікому не програвало і ніколи нікого не окуповувало, і що саме воно самостійно виграло другу світову війну та визволило від фашистів весь європейський континент, і тому їм ніколи ніхто не потрібний".
Вона також каже, що Франція таки має бути вдячною британцям за другу світову війну, але, за її словами, "варто пам'ятати, що вони не були самі і Ви не можете жити з історію, яка закінчилась у червні 1944".
Вона зізнається, що ніяк не вірила, що брекзитний референдум (2016) призведе до виходу СК зі складу ЄУ і дивиться на поразку, як на першу кризу у виборчій демократії та спалах популізму, який далі поширився на США та на країни Європи.