go home

10.03.2021 - 11:39

Середа, 10 березня 2021 - 11:39

Брекзит : Схема Тюрина не покриватиме навчання та поїздки

Брекзит : Схема Тюрина не покриватиме навчання та поїздки
Поширити у: f   t   Whatsapp

Стало відомо, що нова схема навчання за кордоном для британських студентів, яка має назву Схема Тюрина і яку було запроваджено урядом пана Бориса Джонсона, який виявив бажання зупинити членство Британії у найщедрішій у світі європейській схемі Еразмус, не фінансуватиме витрати студентів на переїзди та не фінансуватиме їх витрати на навчання в університетах за кордоном.
Про це повідомляє британський часопис Індепендент з посиланням на власні джерела.

Реальність нового проєкту пана Джонсона спричинила нові звинувачення міністрів його уряду в тім, що вони знівечують всі сподівання великої кількості британських студентів, котрі хочуть подорожувати, жити та навчатись за кордоном.

Раніше, пан Джонсон обіцяв, що "не існує жодної загрози тому, що СК вийде з європейської проґрами Еразмус".

Проте, коли, в кінці минулого року, було підписано угоду про майбутні стосунки між ЄУ та СК, то стало цілковито зрозуміло, що СК не прийматиме жодної участі у Еразмус, що спричинило вельми значну реакцію серед молодих британців і особливо серед студентів.

Після цього, дуже швиденько, міністри поквапились оголосити про те, що уряд, замість проґрами Еразмус, запровадить свою власну, ґлобальну, проґраму, яка матиме назву Схема Тюрина і сказали, що ця нова схема даватиме британським студентам те саме, що раніше їм давала схема Еразмус+.Проте, після того, як з Відділу Освіти (Department for Education, скор.: DfE) центрального уряду "витекла" додаткова інформація, стало зрозуміло, що ця схема буде набагато біднішою.

Тепер стало відомо, що допомогу від британського уряду зможуть отримати тільки студенти з найбідніших британських сімей.

Аби покрити витрати не переїзди студентів на навчання за кордоном Єврокомісія, за проґрамою Еразмус, виплачує їм до 1 315 фунтів. І найбільш важливим є також те, що за схемою Еразмус+ навчання студентів в будь-якій країні ЄУ є безкоштовним.

На противагу цьому, згідно з останньою інформацією, Схема Тюрина не покриватиме й плати за навчання студентів.

У Шотландській Національні Партії (Scottish National Party, скор.: SNP) підрахували, що фінансування проживання студентів за кордоном, за новою Схемою Тюрина, буде десь у п'ять разів меншим.На даний час у європейській проґрамі Еразмус беруть участь біля 17 тисяч британських студентів, які ще наразі мають на це право до закінчення їх навчання. Після цього, британські студенти, які мають бажання навчатись за кордоном, зможуть робити це тільки через Схему Тюрина.

Ще також не до кінця зрозуміло, чи іноземні студенти, котрі виявлять бажання приїхати на навчання у СК за новою Схемою Тюрина, отримуватимуть якусь допомогу від уряду СК.

Якщо ні, то це значно скоротить число іноземних студентів у СК, що у свою чергу може утворити в бюджетах британських університетів дірку в загальному розмірі приблизно 243 мільйони фунтів.

За нині:У цій темі:

Домашня секретарка далі на роботі Домашня секретарка далі на роботі25.10.2022
Брекзит : заяви європейських студентів впали на половину Брекзит : заяви європейських студентів впали на половину26.04.2022
Всі студенти зможуть повернутись в гуртожитки вже від понеділка Всі студенти зможуть повернутись в гуртожитки вже від понеділка12.05.2021
Шотландці хочуть незалежності Шотландці хочуть незалежності9.05.2021
Борги уряду знову на рекордному рівні Борги уряду знову на рекордному рівні19.03.2021
Бóрис Джонсон має найбільшу довіру британських виборців Бóрис Джонсон має найбільшу довіру британських виборців14.03.2021
Бейлі обіцяє Лондонові ще 8 тисяч поліціянтів Бейлі обіцяє Лондонові ще 8 тисяч поліціянтів13.03.2021
ONS : експорт до ЄУ впав на майже £6 млрд ONS : експорт до ЄУ впав на майже £6 млрд12.03.2021
Брекзит : уельсьцям відхилено участь у Еразмус+ Брекзит : уельсьцям відхилено участь у Еразмус+16.02.2021
Брекзит : Шотландія може долучитись до Еразмус+ Брекзит : Шотландія може долучитись до Еразмус+23.01.2021
Еразмус+ буде змінено схемою Тюрин Еразмус+ буде змінено схемою Тюрин27.12.2020
Брекзит : визнання стандартів та професійних кваліфікацій Брекзит : визнання стандартів та професійних кваліфікацій26.12.2020
Уряд запустив сайт Схеми Тюрина Уряд запустив сайт Схеми Тюрина6.02.2021
Як подати заяву на отримання картки GHIC Як подати заяву на отримання картки GHIC5.03.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju