Перелік всіх новин

Хірург різав ногу заржавілою пилкою

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсХірург в одній з лікарень Шотландії використовував заржавілу пилку для відрізання пацієнтові ноги через те, що господарський супермаркет, B&Q, був зачинений.

Хірург лікарні Ayr Hospital, що у графстві Ayrshire (Шотландія), відрізав ногу пацієнтові пенсіонерові і його ніж застряг через те, що натрапив на металеву смугу у нозі пацієнта.

Після того, як виявилось, що найближчий будівельний супермаркет B&Q був зачинений, операцію було продовжено за допомогою стерилізованої пилки, котра лежала у коморі лікарні.

Відділення NHS у графстві Ейшиа повідомило про те, що почало розслідування інциденту через "недотримання стандартів медичної практики".

В органі з охорони здоров'я пояснили, що: "Чоловікові похилого віку, що був пацієнтом у лікарні Crosshouse було потрібно ампутувати ногу, через що його відвезли до лікарні Ayr Hospital, бо саме там і працюють судинні хірурги. Операційну було підготовлено, пацієнта було анестезовано і операція почалась, але її було перервано через те, що у хірурга виникли проблеми з відрізанням ноги. Саме тоді, хірург виявив, що напнувся на металеву смугу, про котру він нічого не знав. Тоді він звернувся за порадою до консультанта, ортопедичного хірурга, котрий порадив йому піти до супермаркету B&Q. Звучить просто надзвичайно. Проте, через те, що вже була 21 година і супермаркет вже був зачинений, хірург вирішив скористатися пилкою, котра лежала у коморі лікарні. Пилку було попередньо стерилізовано шляхом занурення її на певний час у дезінфекційну речовину, після чого хірург завершив свою роботу перерізавши металеву смугу та відрізавши пацієнтові ногу.".

Речник шотландських консерваторів Jackson Carlaw каже: "Це просто надзвичайно, аби у такий спосіб відрізати ногу пацієнтові. Попри високий розвиток британської медицини, цей епізод має всі ознаки імпровізованої хірургії на судні Адмірала Нельсона під час Трафальґарської битви.". Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-glasgow-west-32865032