go home

06.04.2021 - 12:21

Вівторок, 06 квітня 2021 - 12:21

БіБіСі пропускає неґатив, пов'язаний з Джонсоном

БіБіСі пропускає неґатив, пов'язаний з Джонсоном
Поширити у: f   t   Whatsapp

Один з проґресивних британських часописів, який має назву Byline Times, повідомляє, що його журналісти звернулися до громадської британської корпорації БіБіСі, яка весь час наголошує на тім, що дотримується принципу неупередженості, за поясненням про те, чому на БіБіСі нічого не повідомили громадськості про найостанніші твердження однієї з коханок чинного британського прем'єра, пана Джонсона, пані Jennifer Arcuri, коли вона минулого тижня була повідомила про те, що упродовж чотирьох років мала сексуальні стосунки з паном Джонсоном.
У відповідь на цей запит, БіБіСі тільки сказало, що "теми обираються відповідно до попиту аудиторії" і що "корпорація суттєво покривала цю тему у минулому".

Минулої неділі, інший британський часопис, який має назву Daily Mirror, оприлюднив інтерв'ю з пані Дженіфер Аркурі, де вона стверджувала, що мала з чинним прем'єром сексуальні стосунки у той час, коли пан Джонсон був одружений і коли був Мером Лондона.

Перша інформація про стосунки між пані Аркурі, та паном Джонсоном вийшла на поверхню у 2019 році, коли була спричинила вельми гучний скандал про те, як чергова коханка тодішнього Мера Лондона, пані Аркурі, була отримала доступ до тисячів фунтів державних коштів і додатково брала участь у його закордонних службових поїздках, навіть попри те, що вона не відповідала жодним критеріям для здійснення цих поїздок.

Через те, що пан Джонсон у той час був очільником Бюро Мера Лондона у Питаннях Поліції та Криміналу, справу було передано у Незалежне Бюро Поведінки
Поліції (Independent Office for Police Conduct, скор.: IOPC), яке тоді було дійшло висновку про те, що у кримінальному провадженні не було необхідності, але також зазначило, що пан Джонсон був зобов'язаний задекларувати стосунки з пані Аркурі, як "інтерес", чого він не зробив.

Тоді БіБіСі було оприлюднило цю справу в одній зі своїх статей, яка мала назву "ПМ не піде під кримінал через стосунки з Аркурі".У тому ж році стосунки пана Джонсона також розглядались під час ще одного розслідування цієї справи, яке проводила Лондонська Асамблея (рада Лондона), де зараз, після недільного інтерв'ю, заявили, що нові твердження 36-річної пані Аркурі, про які вона раніше замовчувала, тобто які стосуються сексуальних стосунків з паном Джонсоном, спонукають їх до продовження розслідування.

Проте, журналісти все більше звертаються до БіБіСі з питанням, чому корпорація зараз дуже вперто замовчує про нові твердження чергової джонсонової коханки, які безперечно мають неабияку зацікавленість британської громадськості.

БіБіСі тільки додало, що буде продовжувати покривати цю історію.

Чинна прес-секретарка пана Джонсона, пані Алеґра Стратон (Allegra Stratton), яка раніше була однією з впливових журналісток БіБіСі, каже, що у даній справі пан Джонсон "не має за що відповідати" і також додає, що пан Джонсон "дуже вірить у принципи чесності i в цьому питанні також діє чесно".

Занепокоєння журналістів з'явились після того, як БіБіСі вирішило промовчати про чергову неґативну справу чинного прем'єра, через те, що справа з'явилася після того, як в уряді оголосили про чергові врізання бюджету БіБіСі з боку центрального уряду СК.

В лютому цього року, журналісти були також оприлюднили інформацію про те, що новим головою корпорації став колишній банкір, пан Ричард Шарп (Richard Sharp), який до цього працював на ДжейПі Морґан, а потім на Ґолдман Сакс і який за останні 20 років здійснив внески в бюджет консервативної партії на суму понад 400 тисяч фунтів.

Пан Шарп також був радником пана Джонсона, коли останній був Мером Лондона і згодом також був радником чинного Канцлера СК, пана Ріші Сунака.

За нині:Читайте також:

Джонсна та Сунака оштрафовано за вечірки Джонсна та Сунака оштрафовано за вечірки12.04.2022
З червоного переліку усунено всі країни З червоного переліку усунено всі країни14.12.2021
Мет Генкок таки пішов у відставку Мет Генкок таки пішов у відставку26.06.2021
Брекзит : фінансисти відправили у ЄУ вже на понад трильйон Брекзит : фінансисти відправили у ЄУ вже на понад трильйон16.04.2021
Шостого травня вибори до федеральних та місцевих орґанів Шостого травня вибори до федеральних та місцевих орґанів14.04.2021
Шотландія завчасно скасовує обмеження на подорожування Шотландія завчасно скасовує обмеження на подорожування13.04.2021
Джонсон відмовляється від саміту по П. Ірландії Джонсон відмовляється від саміту по П. Ірландії12.04.2021
Ситуація у П. Ірландії дуже небезпечна Ситуація у П. Ірландії дуже небезпечна8.04.2021
Брекзит: Джонсон знову порушує угоду з ЄУ Брекзит: Джонсон знову порушує угоду з ЄУ5.03.2021
Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид24.02.2021
Бóрис Джонсон має найбільшу довіру британських виборців Бóрис Джонсон має найбільшу довіру британських виборців14.03.2021
Борис Джонсон пішов у відставку через Брекзит Борис Джонсон пішов у відставку через Брекзит09/07/2018
Кому і скільки платить БіБіСі Кому і скільки платить БіБіСі

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju