go home

23.05.2021 - 09:39

Неділя, 23 травня 2021 - 09:39

Батьків не штрафуватимуть за відсутність учнів через карантини

Батьків не штрафуватимуть за відсутність учнів через карантини
Поширити у: f   t   Whatsapp

Британський часопис I, з посиланням на власні джерела у відділі освіти, повідомляє про те, що в уряді не схильні до того, аби накладати штрафи на батьків за відсутність їх дітей від занять через карантин, на який вони сідатимуть після повернення з відпусток у Іспанії упродовж наступних канікул.
Замість того, дітям, котрі сідатимуть на карантин, запропонують навчання в онлайн режимі.

Це означає, що батьки, котрі беруть своїх дітей у відпустки до Іспанії під час цих канікул, які у більшості анґлійських державних шкіл починаються 28 травня і закінчуються 4 червня, не будуть оштрафовані за пропуск уроків їх дітьми через необхідність перебувати на карантині.

Через те, що Іспанія перебуває у жовтому переліку країн, люди котрі повертаються звідти, змушені сідати на 10-денний карантин, що у свою чергу означає, що діти пропустять заняття після канікул, за що, за звичайних умов, їх батьків може бути оштрафовано, у розмірі приблизно 170 фунтів, за пропуск занять без дозволу школи.

Проте, часопис повідомляє, що його власні джерела у центральному уряді кажуть, що цього разу батьків радше за все не штрафуватимуть, а натомість учні під час карантину зможуть продовжувати свої уроки через онлайн навчання.

Для британських туристів Іспанія є однією з найулюбленіших і відтак очікується, що під час цих канікул вельми багато британців поїдуть у відпустки.

За словами І, квитки до Іспанії вже придбали тисячі британців.

За нині:Читайте також:

Школярок просять про голі фото по десять раз на ніч Школярок просять про голі фото по десять раз на ніч10.06.2021
Уряд змінив зелений перелік Уряд змінив зелений перелік3.06.2021
Від січня зміни у страхуванні майна Від січня зміни у страхуванні майна28.05.2021
Іспанія дозволяє в'їзд британських туристів Іспанія дозволяє в'їзд британських туристів21.05.2021
Шотландія обмежує відвідування окремих територій Анґлії Шотландія обмежує відвідування окремих територій Анґлії21.05.2021
Від червня вакцинуватимуть всіх, кому до 30 Від червня вакцинуватимуть всіх, кому до 3021.05.2021
Всі студенти зможуть повернутись в гуртожитки вже від понеділка Всі студенти зможуть повернутись в гуртожитки вже від понеділка12.05.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju