go home

29.05.2021 - 21:57

Субота, 29 травня 2021 - 21:57

Джонсон хоче посилити диктат над націями королівства

Джонсон хоче посилити диктат над націями королівства
Поширити у: f   t   Whatsapp

Чинний Секретар Кабінету Міністрів центрального уряду СК, Лорд Дейвид Фрост, який був керівником команди перемовинків між СК та ЄУ і який ніколи не був обраний на свою чинну посаду, а просто був на неї призначений, написав листа до всіх трьох націй СК, у якому він наполягає аби вони постійно та безвинятково інформували його про будь-які свої контакти з установами Європейської Унії.
Лорд Фрост (консерватор та один з головних брекзитерів) наголошує, що йому належить повний контроль СК "у стосунках з ЄУ".

Копії його листа було надіслано до головних адміністрацій в Единбурзі (Шотландія), Кардифі (Уельс), Белфасті (П. Ірландія) і до головних міністрів островів Jersey, Guernsey та Isle of Man, котрі є самоврядними британськими територіями.

Лист застерігає, що будь-які прямі контакти урядів націй з ЄУ без інформування центрального уряду СК, будуть нібито порушувати чинне законодавство та заважатимуть йому самому втілювати "ефективні міжнародні стосунки".

Окремі офіційні особи уряду Шотландії вже відреаґували на цього листа і назвали це намаганням встановити жорсткішу диктатуру та якомога більше нашкодити майбутній незалежності Шотландії.

Вони кажуть, що завжди у цій країні було "абсолютно нормальним" явищем, що самоврядні території мають власні міжнародні бюро у різних країнах і наголошують, що Шотландія вже давно має власні бюро у Брюсселі, Берліні, Дубліні та Парижі.

У Національній Партії Шотландії (SNP) також заявили, що цим листом "центральний уряд СК хоче зашкодити урядові Шотландії вибудовувати власні позитивні стосунки з іншими європейськими націями" і кажуть, що Шотландія у ЄУ має велику популярність, а СК не має жодної.

Професор вельми впилвого шотландського Університету Святого Андрія (University of St Andrews), пан Stephen Gethins каже: "Пригломшливим тут є те, що ми тепер маємо ніким необраного бюрократа, який намагається вказувати обраним міністрам на що вони мають право, а на що не мають.".

За нині:Читайте також:

Джонсон вперто не йде у відставку Джонсон вперто не йде у відставку3.02.2022
Мет Генкок таки пішов у відставку Мет Генкок таки пішов у відставку26.06.2021
Брекзит: очікуйте чергове зростання цін Брекзит: очікуйте чергове зростання цін3.06.2021
Уряд змінив зелений перелік Уряд змінив зелений перелік3.06.2021
Шотландія дозволяє відпустки за кордон Шотландія дозволяє відпустки за кордон10.05.2021
Шотландія оприлюднила законопроєкт про ІндіРеф2 Шотландія оприлюднила законопроєкт про ІндіРеф222.03.2021
Понад трьом тисячам відмовлено в'їзд у Британію Понад трьом тисячам відмовлено в'їзд у Британію28.05.2021
Туристи різко засуджують британських прикордонників Туристи різко засуджують британських прикордонників27.05.2021
Політики Ґлазґоу закликають припинити міґраційні рейди Політики Ґлазґоу закликають припинити міґраційні рейди25.05.2021
Шотландія обмежує відвідування окремих територій Анґлії Шотландія обмежує відвідування окремих територій Анґлії21.05.2021
Шотландці хочуть незалежності Шотландці хочуть незалежності9.05.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju